CÜNEYT YÜKSEL GERÇEĞİ VE TEŞEKKÜR
Devir teslimden sonra yaptığı konuşmada hayırlı olsun ziyaretleri için bir hafta ayırdığını söyledi ya, bu bir hafta çalışmadan, çayla kahveyle sohbetle nasıl durabilecek hiç bilemiyorum.
Tarih: 14.4.2019 11:19:45 / 1392okunma / 0yorum
Av. Sevilay KOÇ BOZDOĞAN

 Kader gayrete aşıktır…Çok çalıştı çok gayret etti Cüneyt Başkan. Kendisine yapılan haksızca saldırılara karşı göğüs gerdi, dik durdu sadece çalışarak ve en sonunda Süleymanpaşa Belediye Başkanı olmayı başararak yanıt verdi tüm saldırılara…

Devir teslim töreninde söylediği gibi, çalışırken yemek yemeyi, uyumayı hatta ailesini, unutup ekip arkadaşlarına da unutturan ama bu kadar yorgunluğa rağmen gönül alabilme becerisinden dolayı sorunsuz dümeni götürebilen birisidir.

Cüneyt YÜKSEL, tanıdığım en zeki, en çalışkan insanlardan biri… Her zaman haklının ve mağdurun yanındadır, çok merhametlidir aynı zamanda .Ama ekibinde olmak kolay değildir,hızına ayak uydurmak oldukça yorucudur. Yıllar öncesinden AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı iken bile o kadar çok çalışıyordu ki, tüm ekip olarak kendisini Belediye Başkanı sanıyor diye düşünüyorduk. Ama hepimizin hem fikir olduğu bir şey vardı ki,o bir gün çok iyi bir yerlerde olacaktı. Bundan sonrada daha da iyi yerlerde olacağına eminim.

Süleymanpaşa çok şanslı; çünkü bir çiftçi kadar çiftçilikten, bir sanayici kadar sanayiden, bir bürokrat kadar bürokrasiden,bir finansçı kadar finanstan, bir hayvancı kadar hayvancılıktan, bir pazarcı kadar pazarcılıktan ve daha sayamayacağım bir çok sektör hakkında inanamayacağınız kadar bilgisi olan bir Belediye Başkanı var Süleymanpaşa´nın; nereden mi biliyorum? Yıllar içerisinde pek çok yere yaptığımız ziyaretlerde bizi ve ziyaret ettiğimiz kişileri şok eden söylemlerinden tabi ki…

Devir teslimden sonra yaptığı konuşmada hayırlı olsun ziyaretleri için bir hafta ayırdığını söyledi ya, bu bir hafta çalışmadan, çayla kahveyle sohbetle nasıl durabilecek hiç bilemiyorum.

Uzun yıllar sürdürdüğü bu gayretlerden sonra seçim kazanma coşkusu içinde bile anlamlı bir hareket yaparak kendisine çiçek göndermek isteyenlerin, bunun yerine Tekirdağspor´ a bağış yapmalarını istemesi, seçimden hemen sonra ilk iş olarak Tekirdağspor futbolcularına prim dağıtması bile ne kadar incelikli bir kişiliğe sahip olduğunun göstergesi. Tekirdağspor olarak bu anlamlı davranışlarından  dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Sayın Cüneyt YÜKSEL´i ve büyük gayretlerle onun hızına ayak uydurarak yorulmadan çalışan tüm ekibini, ayrıca uzun yıllar süren ve inşallah daha uzun yıllar sürecek bu süreçte en büyük fedakarlığı yapan sevgili eşi Öznur´u tebrik ediyorum.

Cüneyt Başkanımızın istirhamı üzerine ,kendisine çiçek göndermek isteyenlerin Tekirdağsporumuza yaptıkları bağışlardan dolayı kendilerine  ve bundan sonra bağış yapacak olan herkese nezaket ve incelikleri için çok teşekkür ediyoruz. Şefaflık anlayışımızla tüm makbuzları sayfamızda yayınlıyor ve Cüneyt YÜKSEL Başkanımıza iletiyoruz.

Tekirdağspor Kulübü Hesap Numarası:

HalkBank İban No: TR93 0001 2001 3970 0016 1000 36

 

 

Anahtar Kelimeler: CÜNEYT, YÜKSEL, GERÇEĞİ, TEŞEKKÜR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
TEKİRDAĞ SPOR YAŞAYACAK (10 Mart 2019 - Pazar)
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK (13 Ocak 2019 - Pazar)
ÇAMUR ATMA POLİTİKASI (06 Ocak 2019 - Pazar)
EVDEKİ DURUM (28 Aralık 2018 - Cuma)
NESİLLER VE AŞK (21 Aralık 2018 - Cuma)
SEÇMEN DİYOR Kİ! (16 Aralık 2018 - Pazar)
BİR CÜMLE BİR HAYAT (09 Aralık 2018 - Pazar)
HADİ GÜLÜMSE (03 Aralık 2018 - Pazartesi)
SEV, ÇÜNKÜ SEVMEK EN KOLAY! (26 Kasım 2018 - Pazartesi)
KADIN GÖZÜYLE TEKİRDAĞSPOR (25 Kasım 2018 - Pazar)
Sayfa:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114