Muhtarlar Süleymanpaşa Kent Konseyi çalışmalarını yerinde inceledi

Süleymanpaşa Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliği ile düzenlenen eğitim çalışmaları kapsamında kadınlar hem yeni hobiler ediniyor hem de ürettikleri farklı ürünlerle aile ekonomilerine katkıda bulunuyorlar.

Küçükbaş Et Tüketiminde Hedef 300 bin ton

Tüdkiyeb Küçükbaş Et Tüketiminde Hedef Büyüttü

SGK İl Müdürü Alan'dan 2021 Yılı Yapılandırma Çağrısı

SGK Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya ALAN; Son başvuru tarihi 31.08.2021 olan yapılandırma Kanunu hakkında açıklamalarda bulunarak, vatandaşlara yapılandırma ile gelen avantaj ve fırsatlardan yararlanma çağrısında bulundu

TRAKYAKA Yönetim Kurulu Avrupa Serbest Bölgesinde Toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu 2021 yılı Haziran ayı olağan toplantısını Kırklareli Valisi Osman Bilgin başkanlığında Tekirdağ’ ın Ergene ilçesinde gerçekleştirdi.

İzmir Agro expo Fuarına Gezi Düzenlendi

Veteriner Hekim Ergin DURGUN yaptığı açıklamada; Birlik üyelerine 25-26 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen İzmir AGROEXPO 2021 16. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarına gezi düzenlediklerini belirtti.

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu

Yunan ekonomisi alarm veriyor1

Başkan Yüksel Selvi Ağca Kızılay Anaokulu açılış törenine katıldı

2

SGK' dan Yapılandırma Çağrısı

3

Altıntaş, Rektör' ü ziyaret etti.

4

Marmaraereğlisi' nde 12.5 Km.lik Beton Yol Hizmete Girdi

5

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğin Ziyaret

6

Rumeli İskelesi ödüle layık görüldü

7

6 Bin Metrekare Beton Kaldırım Yapılıyor

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Sezer: Konut Dönemi

Zeki Sezer: Ucuz Konut alma Dönemi Sona Erdi

Zeki Sezer Gayrimenkul sahibi Zeki Sezer Tekirdağ Emlak piyasasını değerlendirdi. Sezer, ham madde fiyatlarının artmasından dolayı artık ucuz konut döneminin sona erdiğini belirtti.

Tekirdağ’da kiralık dairelerin normalin çok üzerinde olduğunu belirten Zeki Sezer, “Bugün elimde 500 kiralık daire olsa hepsini veririm.  Tayinler beklenilenin çok üzerinde, öğrencilerin de gelmesiyle kiralık konutlarda normalin üzerinde bir artış oldu. Tekirdağ Hürriyet Mahallesinde 2+1 Boş daire 2 Bin ila 2500 arası, 3+1 ler projesine göre 3 bin ila 4500 arası kiraya veriliyor.

Bu fiyatlar normalin çok üzerinde pandemi döneminde müteahhitlerin mevcut projeleri belediyede ruhsat aşamasında olduğundan dolayı gecikti ve yeni konutlar üretilemedi.    

Halihazırda yeni konut sayısı artacak, birçok proje belediyede ruhsat aşamasından geçmekte, fakat ham madde maliyetlerin artmasından dolayı ucuz konut alma dönemi sona erdi” Dedi.