YENİ REKTÖRÜN YENİ YILDA İLK MESAJI
Üniversitemiz, 2019 yılında da bölgesine ve şehrine hizmet edecektir.
Tarih: 31.12.2018 23:47:14/ 427okunma / 0yorum

Değerli mesai arkadaşlarım, sevgili öğrenciler ve saygıdeğer Tekirdağlılar;

Hayatta karşılaşılan zorluklar her zaman birer tecrübe olmuştur ve geleceğe daima umutla bakmak gerekir. 2018´i de acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz. Millet olarak bizlere çok şey kattığına inanıyorum. Bir ve beraber oldukça üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak, her yıl olduğu gibi, 2018 yılında da eğitime verdiğimiz değer gibi Üniversite-Şehir ve Üniversite-Sanayi birlikteliklerine de verdiğimiz değer herkesin malumudur. Bu yönde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle gurur duyuyoruz ve katkıda bulunan herkese teşekkürü borç biliriz.

Ufkunu, dünya üniversitesi olma yolunda genişleten Üniversitemiz, 2019 yılında da bölgesine ve şehrine hizmet etmeye ve atılımlarını sürdürerek eğitim – öğretimde adından söz ettirmeye devam edecektir.

Başta, bu uğurda özveriyle çalışan personelimiz ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olan sevgili öğrencilerimiz olmak üzere, tüm milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarken; yeni yılın gönül coğrafyamıza huzur ve barış getirmesini, insanlığa güzel ahlakı yaşatarak kalplerde mutluluğu daim kılmasını dilerim.

Saygılarımla.

                                                                                           Prof. Dr. Mümin ŞAHİN

                                                                                                          REKTÖR
Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: YENİ REKTÖRÜN YENİ YILDA MESAJI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654