1

Tüketici Fiyat Endeksi, Haziran 2020

2

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu

3

Tekirdağ'ın Çehresi Büyükşehir Belediyesinin Hizmetleriyle Güzelleşiyor

4

Başkan Albayrak Kapaklı’da Muhtarlarla Bir Araya geldi

5

Kesimoğlu, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

6

Gönül Elçileri kırsal mahallelerde vatandaşın derdini dinliyor

7

GÜLE GÜLE EFENDİLER?! ANCAK,  HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

SON DAKİKA

ÜNİVERSİTELİLERDEN OKULLARA YARDIM

İstanbul´dan gelen ve üniversite öğrencilerinden oluşan Balya Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gönüllüleri ve Yıldız Teknik Üniversitesi Gelişim ve İnovasyon Topluluğu üyeleri, ?Bayram Havası´ isimli projeleri dahilinde; Tekirdağ´da İhsan Korkmaz İlkokulu

Balya Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Yıldız Teknik Üniversitesi Gelişim ve İnovasyon Topluluğu Tekirdağ´a ?Bayram Havası´ Getirdi

İstanbul´dan gelen ve üniversite öğrencilerinden oluşan Balya Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gönüllüleri ve Yıldız Teknik Üniversitesi Gelişim ve İnovasyon Topluluğu üyeleri, ?Bayram Havası´ isimli projeleri dahilinde; Tekirdağ´da İhsan Korkmaz İlkokulu, Safaalan İlkokulu ve Çukuryurt Türk Ytong İlkokulu´ndaki çocuklarla buluştu.

29 Ekim sabahı gelerek kendi emekleriyle okulu çocukların daha iyi bir eğitim almasına olanak sağlayacak bir ortam haline getirmeye çabaladılar. Çocukların törenlerini aileleriyle izleyip çocuklarla oyunlar oynayan gönüllüler, getirdikleri ayakkabı, kitap, kırtasiye, çanta hediyeleriyle miniklere tam bir ?Bayram Havası´ yaşattı.

Çalışmalarının bütün gençlere ve gelecek nesillere örnek olmasını umduklarını dile getiren gönüllüler, Mustafa Kemal Atatürk´ün ?Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.? Sözüne, ?Biz borcumuzu bu şekilde ödemeye karar verdik. Yüzünde gülümsemesi eksik olan tek bir çocuk kalmayana kadar da çalışmaya devam edeceğiz.? Sözleriyle karşılık verdiler. Gençlerin bu çalışması takdir topladı.


Haber Kaynak : Fatih Erge