ÜMET: HAYALİMDE MUTLU BİR ŞEHİR VAR, DEDİ
Sebahattin Ümet´ in başvurusu siyasete heyecan getirdi
Tarih: 11.11.2018 20:54:28/ 711okunma / 0yorum

Sebahattin Ümet´ in başvurusu siyasete heyecan getirdi.

Süleymanpaşa İlçesi Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için AK Parti´ den başvuran Emekli Albay Sebahattin ÜMET´ e ailesi, yakınları ve yerel basın sahip çıktı.

İlçe binasına hazırlıklı gelen Sn. ÜMET, 24 yıllık askerlik hayatı boyunca devleti tanıdığını, 8 yıllık inşaat mühendisliği yapmak suretiyle de tecrübeler kazandığını ve bu birikimlerimi Mutlu Şehir için harcamak istiyorum diyerek söze başladı. Ancak; bugün 10 Kasım, Yüce Atatürk´ ün rahmetle saygıyla anıyorum, ayrıca 7 askerimizin şehit oluşuna çok üzüldüğümü ifade etmek istiyorum, dedi.

Askerlik dolayısıyla şehirleri gezdiğini ve Tekirdağ ile kıyasladığını belirten ÜMET; insana ve tabiata saygı temelinde çalışınca çok güzel başarılar elde edilir. Ben görev tanımına çok önem veriyorum. Belediye başkanları ve diğer idarecilerin yazılı görev tanımları var. Herkes kendi görevini yaparsa orada işler sağlıklı ve düzgün gider. Ben günün yarısını makamımda geçirip yarısını da dışarıda hizmetleri takiple geçireceğim. Böyle olursa hiçbir aksama olmaz, dedi.

Sebahattin Ümet´ in başvurusu dosyasını alan İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar da şu sözlerle Ümet´ i yakından tanıdığını ifade ederek; “Sebahattin Başkanım aday adaylığı başvurusunu yaptı. İlçemiz için, ilimiz için hayırlı uğurlu olsun. Allah yolunu bahtını açık etsin. Biz Sebahattin Başkanımla, 2014 yılından beri siyaset mecrasında mücadele veriyoruz. Gönlümüz kalbimiz bir, yolu açık olsun!” Dedi.

Sebahattin Ümet de ilçe başkanına, il başkanına, milletvekillerine ve partili camiaya güven ve sevgilerini belirti. Kendisini yalnız bırakmayıp destek için gelen aile bireylerinden; Psikolog eşi Ayşe Ümet´ e,  Oğlu Melikşah Ümet´ e, Ağabeyi E. Öğretmen Sami Ümet´ e, Ablası E. Gümrükçü Ümmügül Dimici Hanıma, Kayınpederi Ahmet Özcanlı´ ya, Kayınbiraderi Mobilyacı Harun Özcanlı ile hazırda bulunan basın mensuplarına teşekkürü ihmal etmedi.

Son olarak da; Tekirdağ´ da Şoförler Odası ile Motorlu taşıyıcılar Kooperatifinin kurucularından ve başkanlarından Feyzullah Ümet´ in oğlu olmaktan gurur duyuyorum, bu şehre hizmet borcumuz var. O sebeple hayalimde mutlu bir şehir var, diyerek sunumunu tamamladı.

Hayırlı olsun.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ÜMET HAYALİMDE MUTLU ŞEHİR DEDİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2964
EURO
6.0072