1

100. Yıl Mahallesi’ne yeni bir sosyal donatı alanı geliyor

2

THK kurban derisi topladı

3

Tüketici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

4

Jet Çözümler Üretiyoruz

5

Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

6

Hüseyin Anasız Optimed' de

7

TÜKETİCİ FİYAT ENDEKSİ (TÜFE), TEMMUZ 2020

SON DAKİKA

TRAKYAKA DÖNEM BAŞKANLIĞI EDİRNE VALİLİĞİNE DEVREDİLDİ

TRAKYAKA Yönetimi Vali Ekrem Canalp Başkanlığında Toplandı

TRAKYAKA Yönetimi Vali Ekrem Canalp Başkanlığında Toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı Temmuz ayı olağan Yönetim Kurulu toplantısı Enez´de yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanlık görevini tamamlayan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım´ın görevi Edirne Valisi Ekrem Canalp´a devretmesinin ardından toplantı Vali Canalp başkanlığında gerçekleştirildi.

İstanbul Üniversitesi Prof.Dr.Nazım Terzioğlu Kültür ve Eğitim Kampüsünde yapılan toplantıya Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Canalp, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım,  Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı uzmanları katıldı. 

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Ajans Yönetim Kurulu Toplantısı Genel Sekreter Mahmut Şahin´in gündemi arz etmesiyle başladı. 2019 yılı Ara Faaliyet Raporunun görüşülerek yayınlanmasına karar verildi. Ardından 2019 yılı Proje Teklif Çağrısı başvuruları Yönetim Kurulu tarafından değerlendirildi. Toplantı dilek ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi


Haber Kaynak : Fatih Erge