TRADAŞ ÖNEMLİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATIYOR
Trakya´da Hayatın Enerjisi konulu fotoğraf yarışmasında başvuru tarihi 11 Ekim´de sona erecek
Tarih: 1.10.2019 07:44:19/ 2301okunma / 0yorum

  “TRAKYA´DA HAYATIN ENERJİSİ” FOTOĞRAF YARIŞMASI´NA BAŞVURU İÇİN SON GÜNLER

TREDAŞ´ın bu yıl 2.´sini düzenlediği “Trakya´da Hayatın Enerjisi” konulu fotoğraf yarışması başvuruları için son dönemece girildi. Başvuruların 11 Ekim´de sona ereceği yarışmaya Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ´da çekim yapan amatör ya da profesyonel tüm fotoğraf sanatçıları müracaat edebiliyor.  

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), bu yıl 2. kez düzenlediği “Trakya´da Hayatın Enerjisi” konulu fotoğraf yarışmasında başvuru tarihi 11 Ekim´de sona erecek.

Trakya Bölgesi´ni konu edinen eserlerin değerlendirmeye alınacağı ve TREDAŞ´ın amatör veya profesyonel fotoğrafçıların eserlerini toplumla paylaşmalarına aracılık ettiği yarışma, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteğiyle düzenleniyor. Yarışmacıların başvurularının kabulü için; Edirne, Kırklareli ya da Tekirdağ´da çekilmiş bir fotoğrafla müracaat etmiş olmaları şartı aranıyor. Başvurular TFSF´nin ww.tfsfonayliyarismalar.org web sayfasından yapılabilecek. Katılımcılar, 11 Ekim Cuma günü saat 23.00´e kadar başvurularını gerçekleştirilebilecek. Jürinin 18 Ekim´de değerlendirmesini yapacağı yarışmanın sonuçları ise, 26 Ekim Cuma günü açıklanacak.

Yarışmanın jüri üyeliklerini; İz TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Aral, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği Başkan Yardımcısı Hilmi Baysal ve Fotoğraf Sanatçısı Turan Keskin yapıyor.

Detaylı Bilgi İçin;

TREDAŞ / Ergin Akgün ergin.akgun@tredas.com.tr  0282 258 26 00 / 1253

LORBİ PR / Fatma Kaytez fkaytez@lorbi.com 0212 249 45 46
Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.1023
EURO
6.5922