1

Süleymanpaşa Belediyesi Aşevi açılışı 19 Ağustos’ta

2

Geri dönüşüm bilgilendirmeleri sürüyor

3

58 FİRMA ÇORLU TSO´NUN GURURU OLDU

4

Sivrisinek mücadelesi kesintisiz sürüyor

5

Işıl Yücesoy: Şarkı Söylemek Lazım, diyor

6

SEYRELTİLMİŞ DEĞİL SIKIŞTIRILMIŞ EĞİTİM

7

TBB' nin İlk Toplantısı

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ DSYB EĞİTİM TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından Tekirdağ ili DSYB ev sahipliğinde Dişi Sığırlarda Dış Görünüşe Göre Tip Sınıflandırması Eğitim toplantısı düzenlendi

Tekirdağ Dsyb başkanı Veteriner Hekim Ergin DURGUN yaptığı açıklamalarda; böyle bir eğitim toplantısına ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz gururluyuz. Merkez Birliğimiz bu toplantı için ilimizi seçtiği için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Ayrıca diğer illerden gelen il Birlik Başkanlarımıza ve personellerine de katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. 5 günlük bir toplantıydı 9 ilden 27 Veteriner Hekim ve Ziraat Mühendisi Zooteknist’ten oluşan Birlik personelinin katılımıyla gerçekleşti. Eğitim Merkez Birliğimiz Danışmanı ve Muş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Onur ŞAHİN tarafından teorik ve uygulamalı olarak verildi. Toplantının açılış töreni ve teorik kısmı Tekirdağ Ticaret Borsası toplantı salonunda, uygulamalı kısmı ise Malkara ilçemizde bulunan üyemiz  Saraca çiftliği Karyem Gıda San İthalat İhracat Tic.A.Ş. ve Hayrabolu ilçemiz Avluobası Mahallesi'nde bulunan üyemiz Tamer GEZİCİ 'nin işletmelerinde gerçekleşti. Düzenlenen eğitim toplantısının sonunda katılanlara sertifikaları verildi. Bu şekilde teknik toplantıların devam etmesini temenni ediyorum çünkü kendimizi sürekli yenilemeli ve geliştirmeliyiz dedi.


Haber Kaynak : Hasan Erge