TEKİRDAĞ MUSİAD GEBZE MUSİAD´ A MİSAFİR OLDU
CANDAN MÜSİAD Genel Merkezi ile beraber hazırlamış oldukları Tekirdağ´da faaliyete geçen Orta Ölçekli Sanayi Sitesi projesi hakkında üyelere detaylı bilgi sundu.
Tarih: 30.6.2019 16:54:52/ 537okunma / 0yorum

MÜSİAD Tekirdağ Şubesi , MÜSİAD Gebze şubede ev sahipliğinde  Ortak ticareti geliştirmeye yönelik kurulan ‘Gebze İş Geliştirme´  masalarına misafir oldu.

Tekirdağ Şube Başkanı CANDAN, Misafirperverliklerinden dolayı Şube başkanı Serkan BEYAZ ve yönetimine teşekkür ettiler. CANDAN MÜSİAD Genel Merkezi ile beraber hazırlamış oldukları Tekirdağ´da faaliyete geçen Orta Ölçekli Sanayi Sitesi projesi hakkında üyelere detaylı bilgi sundu.  

Gebze Şube Başkanı Serkan BEYAZ,

MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ahmet CANDAN ve yönetimine katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

Başkan BEYAZ göreve geldiğinden buyana yapmış oldukları faaliyetler hakkında üyeleri bilgilendirerek üyelerimiz ve sanayicilerimiz için ortaklık kültürünü geliştirecek projelere adım attığını ifade etti. 

Bunlardan bir tanesi Tekirdağ´da hayata geçen Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Projesi ile yakından ilgilendiklerini ve Gebze´de bununla ilgili çalışmalar yürüttüğünü ifade etti.  

Başkan BEYAZ Tekirdağ şube yönetimine Gebze sanayisi, iş hacmi ve fırsatları hakkında bilgilendirmeler yaparak Tekirdağ iş dünyasını Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası bölgesine yatırıma davetti. 

İş Geliştirme masaları toplantısının ardından Şube ziyareti gerçekleştiren MÜSİAD Tekirdağ yönetimi, Tekirdağ ve Gebze üyeleri arasındaki ticareti geliştirebilecek fırsatları değerlendirerek, ortak projeler üzerinde görüşmeler sağlandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.7712
EURO
6.4158