TEKİRDAĞ DSYB ÜYELERİ EUROTİER´ A KATILDI
Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Almanya´nın Hannover şehrindeki EUROTİER hayvancılık fuarına katıldı
Tarih: 16.11.2018 16:04:53/ 454okunma / 0yorum

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından 12-16 Kasım tarihleri arasında Almanya´nın Hannover şehrindeki EUROTİER hayvancılık fuarına ve yine aynı şehirde bulunan HEMME MILCH çiftlik ve süt ürünleri üretim tesisine gezi düzenlendi. Birlik başkanı Ergin Durgun´ a birlik müdürü ve üyeler eşlik etti. Ayrıca Karaevli fuarında düzenlenen damızlık inek yarışması birincisi ödül olarak bu geziye katıldı.

Birlik başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada ´ üyelerimiz ile birlikte katıldığımız fuar, çiftlik ve süt ürünleri tesisi ziyaretimiz faydalı geçmiştir. Üyelerimiz memnun kalmışlardır. Bilgi birikimi ve tecrübelerimizi arttırdık. Avrupalı meslektaşlarımızla görüşme fırsatı bulduk´ dedi. Damızlık inek yarışması birincimizin bu geziye ödül olarak katılmasını sağlayan DLG fuarcılağa, tur organizatörü ITF tur´a ve katılımcılara teşekkür etti. Bu tür gezilerin devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2964
EURO
6.0072