TEKİRDAĞ´ A 6 ADET AMBULANS GÖNDERİLDİ
Ekiplerimiz ambulanslarını teslim aldıktan sonra görev yapacakları 112 istasyonlarımıza haraket etmişlerdir. Tekirdağımıza ve halkımıza hayırlısı olsun.
Tarih: 5.7.2019 01:01:13/ 1406okunma / 0yorum

Kritik dakikalar ya da saniyeler içerisinde hayat kurtarma ya da hayatın daha iyi idame ettirilmesi amacıyla, Bakanlığımız tarafından İlimize tahsis edilen 6 adet Ambulansın Dağıtım Töreni yapıldı.

Törene, Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz Yıldırım Başkanlığında 03.07.2019 tarihinde Tekirdağ Ağız Ve Diş Hastalıkları Hastanemizde Personel/Destek Hizmetleri Başkanımız Zafer SOYKIRLI´ nın sunumuyla yapılmıştır.

Açılış ve selamlama konuşmalarını İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Cengiz BECERİR´in yapmış olduğu ‘Ambulans Dağıtım Töreni´ Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM´ ın konuşmaları ile devam etmiştir. Konuşmaları ardından Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM´ ın Başkanlığında Ambulanslarımızın anahtarları araç sürücüleri ve ekiplerine teslim edilmiştir. Ekiplerimiz ambulanslarını teslim aldıktan sonra görev yapacakları 112 istasyonlarımıza haraket etmişlerdir. Tekirdağımıza ve halkımıza hayırlısı olsun.

“Ambulans Dağıtım Töreni” ne Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM, Vali Yardımcımız Sayın Tayyar ŞAŞMAZ, Süleymanpaşa Kaymakamımız Sayın Arslan YURT, Ak Parti İl Başkanı Mestan ÖZCAN, İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Cengiz BECERİR, İl Müftüsü Sayın İsmail İPEK, Sağlık Hizmetleri Başkanımız Uzm. Dr. Mustafa DÖNMEZ, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Uzm. Dr. Aykut DEMİRKIRAN, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Dr. Hacı Bayram ZENGİN, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanımız Zafer SOYKIRLI, Sağlık Ailemizin Kıymetli Yöneticileri ve Kıymetli Sağlık Çalışanlarımız katılmıştır.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: TEKİRDAĞ ADET AMBULANS GÖNDERİLDİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.7704
EURO
6.3641