1

Gönül Elçileri projesi gönüllere girmeye devam ediyor

2

Kadir Albayrak Şarköy' de Ortak Basın Toplantısı Düzenledi

3

Dezenfeksiyon çalışmaları hız kesmiyor

4

Asyaport Bulgaristan' a Transit Yük Gönderdi

5

Kalorifer Kazanlarına Sıkı Denetim

6

Enez Kaplan' dan Sert Çıkış

7

Sinema Salonları 1 Nisan' a Kadar Kapalı

SON YÜKLENENLER

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’ dan Üniversitemize Ziyaret

ŞENTOP, Tekirdağ’da gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Tekirdağ NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.

Üniversitemize teşriflerinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’u Tekirdağ Milletvekili Çiğdem KONCAGÜL, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt YÜKSEL, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Ögr. Üyesi Orhan KUZU karşıladı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’a Üniversitemizin başarıları, durumu, gerçekleştirilen ve planlanan projeleri hakkında bilgi verdi. Sayın Meclis Başkanımızın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin bölgenin en önemli yükseköğretim kurumları arasında yer aldığını kaydetti ve “Üniversitemiz milletimizin ve şehrimizin hizmetindedir. Şehrimize katkı hem görevimiz hem de onur sebebimizdir” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP da “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin başarılı çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini ifade etti ve “Bölgenin öncü yükseköğretim kurumu olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin sınırlar ötesine ulaşan çalışmaları bizim için de gurur vesilesidir” şeklinde konuştu.

Ziyarette ayrıca, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’a Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Araştırma Laboratuvarlarında imalatı yapılan ve Tekirdağ’daki belediyelerin ihtiyacını karşılayan yüzey dezenfektanı ile üretimine başlanacak olan el dezenfektanı tanıtıldı.

Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.