TBMM BAŞKANI ŞENTOP´ A NEZAKET ZİYARETİ
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, TBMM Başkanı Şentop´u Ziyaret Etti
Tarih: 20.7.2019 00:02:12/ 633okunma / 0yorum

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay´ın da üyesi olduğu Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop´u TBMM Başkanlığı Resmî Konutu´nda “Hayırlı olsun” dileğinde bulunarak nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Gerçekleşen Ziyarete; Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Karakoç, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık ile Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katılım sağladı.

Samimi ve hoşsohbet ortamında geçen ziyarette; Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri´ne günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illeri kapsayan çalışma ve projelerle gündeme ilişkin konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

 

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: TBMM BAŞKANI ŞENTOP NEZAKET ZİYARETİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654