1

Saray' ın Çatısı Saray'a Hakaret Oldu

2

Tekirdağ İmsakiye

3

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Kutlaması

4

Her gün Canlı Mukabele Yayını

5

Tekirdağ Ülkü Ocaklarından anlamlı ziyaret

6

Tekirdağ'da yemeğin adresi Hürriyet Mahallesi oluyor

7

Araç kullananların başına mutlaka gelir, numarayı kaydedin.

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Polifarma . .. Tebrik Ziyareti

Polifarma İlaç Ve Tic. A.Ş. ' ye Tebrik Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği; Türkiye genelinde verilen Yerli Malı Belgesi sayılarını açıkladı

Çorlu  Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan ve Meclis Başkanı  Erdim Noyan; Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk S. Kumrulu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vildan Kumrulu ve Genel Müdür Mehmet Asri’ye  tebrik ziyaretinde bulundular.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği; Türkiye genelinde verilen Yerli Malı Belgesi sayılarını açıkladı. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası 360 Odayı onaylanan Yerli Malı Belgesi ile geride bırakarak Türkiye genelinde 5. sırada yer aldı. Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş. 182 yine aynı gruba ait Aroma İlaç San. Ltd. Şti. 117 olmak üzere toplamda 299 adetle bölgemizde en çok Yerli Malı Belgesi alan üyemiz oldu. Bölgemizde yer alan sanayicilerimizin yerli üretime yapmış oldukları katkılar bizleri gururlandırdı.

Yerli malı kullanımı ile ülkemiz ekonomisine büyük katkı sağlayan üyemize tebriklerini sunan Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Türkiye’de yapılması mümkün her ürünün ülkemizde üretilmesi, tüketicilerin de milli bilinçle yerli ürünleri tercih etmesi, ekonomik kalkınmamızı destekleyecektir” dedi.

Meclis Başkanı Erdim Noyan ise; Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş.’ye yerli üretime yaptıkları katkılarından dolayı tebriklerini dile getirerek, başarılarının devamını diledi.

Ülkemizin kalkınmasına emek veren; Sağlık sektörünün önde gelen kuruluşlarından Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş.’yi göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ederiz. 

Saygılarımla, 

  İzzet VOLKAN

    Başkan