Ayhan içel
16.02.2021 21:22:19
Teşekkür eder kalemine sağlık diyorum.....

1

DEB' ten Kadınlar Günü Mesajı

2

Veteran atletlerden madalya yağmuru

3

İilhami Özcan Aygun' un, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” Kutlaması

4

CHP' den Kirazlıyayla Dayanışması

5

CHP Kırklareli İl Başkanı ve İlçe Başkanlarından Kesimoğlu’na Ziyaret

6

Süleymanpaşa Belediyesi 9. Muhtarlar Buluşması gerçekleşti

7

Türk Eğitim Sen, Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Diyemeyenler Utanmalıdır

PKK Diyemeyenler Utanmalıdır

Başımız sağ olsun. Bölücü terör çetesi 13 canımızı daha kalleşçe katletti.

Kahraman Mehmetçiğimizin pençesini ensesinde hisseden katiller, 4-6 yıldır esir tuttukları insanlarımızı sağ teslim etmemek için ellerini arkadan bağlayarak infaz ettiler.

Yiğitlerimizin ruhları şad olsun.

Haberin duyulmasıyla birlikte her zaman olduğu gibi hainler ve işbirlikçiler yine hızlı bir şekilde dezenformasyona başladılar. Kuzey Irak'ta alıkonulan 13 evladımız, alçakça, kalleşçe şehit edildi... Bunun üzerine hâlâ PKK'yı aklamaya çalışan pislikler var. PKK ile aynı açıklamaları yapmaktan utanmayan aynı yalanlara sahip çıkan haysiyetsizler var" "Kara operasyonunun başlangıcında 3 kahraman personelimiz şehit olmuş, 3 personelimiz de yaralanmıştır.’’ 

Bir grup (şehitlerimiz üzerinden) TSK’yı itibarsızlaştırmak amacıyla Gara operasyonunun başarısızlığı iddiasıyla gerçek dışı haberlerle vatandaşımızın algısını bozmaya gayret etmekte, bir kısmı da güya siyasi iktidarın yıllardır sergilediği beceriksizliklere vurgu yapıyor görüntüsüyle, terör karşısında bugün ortaya konulan güçlü ve ortak iradeyi sabote etmeye çalışmaktadır.

Yıllardır terörle mücadelede zafiyet gösteren, terör unsurlarına müsamaha ile yaklaşmış olan, ucuz politik çıkarları için konjonktürel pozisyon alan herkesin sabıkasında şehitlerimizin vebali vardır.

Tüm gafil ve hainler Allah indinde de ve inşallah hukuk nezdinde de hesabını verecekler. Rabbimin o günleri bize göstermesi için yürekten dua ediyorum.

Ancak, gün, terörle mücadelede devletimizin arkasında saf tutma günüdür.

Her birimizin malumudur ki, son yıllar, terörle mücadelede “gerekenin” fedakarlıkla sergilendiği bir süreçtir.

Kahraman güvenlik güçlerimiz, son 4,5 yılda yurt içinde ve sınır ötesinde 15 binden fazla hainin kellesini aldı.

Tabii ki, yeri ve zamanı geldiğinde eksikleri konuşacağız, hataları dile getireceğiz, gafillerden ve ihanetin değirmenine su taşıyanlardan hesap soracağız.

Ancak şu zaman, devletimizin bekası için tarihi ve başarılı bir mücadele sergileyen askerimizin/polisimizin motivasyonuna omuz verme zamanıdır.

Şu çok açık görünüyor ki, milli ve iyi niyetli kaygılarımızla dile getireceğimiz hususları, işbirlikçiler ve ihanet unsurları, örtülü ve açık emellerine meze yapmak için fırsat kollamaktadırlar.

İnanıyorum ki, milletimizin ortak şuuru buna müsaade etmeyecektir.

Türkiye sevdalıları, her zaman sadece doğru söylemeleriyle/yapmalarıyla değil, doğruyu doğru zamanda söylemeleriyle/yapmalarıyla malumdur.

Rabbim bu ülkeye yokluğunuzu göstermesin. Hain terör örgütü tarafından kalleşçe şehit edilen sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum.

Milletimizin başı sağ olsun.