1

Limon ihracatında ön izin şartı kaldırıldı

2

Domates Üretiminde Türkiye Rekoru

3

Süleymanpaşa’da büyük Korona virüs denetimi

4

Çekirdeksiz Sultani Üzüm ihracat yolcusu

5

Koku sorununu Meclise taşıdı

6

 HIZIR GİBİ İŞ ADAMI

7

Konteynerler Yıkanıyor ve Dezenfekte Ediliyor

SON DAKİKA

Özcan; ‘Su Faturalarından Kötü Kokular Gelmeye Başladı’

Ergene ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ilk olarak Ergene’de ki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

ERGENE İLE İLGİLİ SIKINTILARI ÇÖZECEĞİZ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan; ‘’Bugün Ergenemizin kıymetli muhtarlarıyla bir araya geldik. Kendilerini dinledik. Mahalle mahalle notlarımızı aldık. Eksikliklerini taleplerini dinledik. Bazılarını hemen çözmeye gayret ettik. Bazılarını da takip ederek çözmeye gayret edeceğimizi söyledik. Bugün bir dizi ziyaret de gerçekleştirdik. Sayın Kaymakamımız Sn. Mehmet Emin Taşçı' da bizleri misafir etti. İlçe hakkımda bilgiler aldık. Eksiklikler konusunda Milletvekillerimiz ile sıkı bir iş birliği yaparak bu eksiklerin giderilmesini sağlama sözü verdik.’’ Şeklinde konuştu.

CHP ZİHNİYETİNİN BULAŞTIĞI BELEDİYELERDE AYNI SORUNLAR VAR

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan CHP Belediyelerini eleştirdi. Özcan; ‘’Görüyoruz ki, Sn Kadir Albayrak'ın başında olduğu ve CHP zihniyetinin bulaşmış olduğu her belediye aynı sorunu yaşıyor. Zulüm Zihniyeti Onu yaptık bunu yaptık diyen Sn. Albayrak bu yapılmayanlar için bakalım ne diyecek. Ben çok şaşırıyorum. Tüm uyarılarımıza rağmen, Vatandaşlarımızın gözünün içine baka baka, hala yüksek bedelli su faturaları geliyor, kötü kokular gelmeye başladı, iddialar vahim, yakında açıklayacağız.Ben de Yerel yönetimler anlamında Büyükşehir belediyesinin Ergene ye verdiği önem hakkı da birkaç cümle etmek istiyorum. Neler vaad etmiş Büyükşehir Neler yapmış? Neleri yapamamış,?  İlçemizde Büyükşehir Belediyesinin yatırımı Kültür Merkezinin yapımı var, başka bir yatırım yok. ine Teski problemleri var, faturalar hala yüksek ve Ergene mahallerinde sular çamurlu akıyor.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ın gerçekleştirdiği 11 İlçe’de ki toplantıların 8’incisi ise Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleşecek. Süleymanpaşa’da ilk olarak muhtarlar ile bir araya gelecek olan Özcan daha sonra teşkilat mensupları ile toplantı gerçekleştirecek.


Haber Kaynak : Hasan Erge