1

Gönül Elçileri kırsal mahallelerde vatandaşın derdini dinliyor

2

GÜLE GÜLE EFENDİLER?! ANCAK,  HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

3

Türkiye' nin ilk “Sıfır Atık” Belgeli Limanı Asyaport Oldu

4

FATURA BORCU OLAN DİKKAT!

5

Lavra mücadelesi sürüyor

6

Başkan Yüksel sanayi esnafını ziyaret etti

7

Büyükşehrin En Büyük Projesi

SON DAKİKA

Anahtar Kelimeler: Örnek Davranış... Birlikte Sabah Sporu

Örnek Davranış... Birlikte Sabah Sporu

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte Velimeşe Mahallesinde bulunan spor tesislerinde sabah sporunu yaptı.

Sağlıklı yaşamın bir parçası olan sabah yürüyüşü ve sporunu günün ilk saatlerinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte Velimeşe Mahallesinde bulunan spor tesislerinde yaptı. Başkan Albayrak ve Yüksel’e Cumhuriyet Halk Partisi Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Baydarlı, Mehmet Cebeci, Ergene Belediyesi Meclis üyeleri ve Velimeşe mahalle muhtarı da eşlik etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ergene Belediyesinin yapmış olduğu Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu, Ergene Belediyesi Süleymanoğlu Spor Tesisleri ve Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonunun çok güzel hizmetler olduğunu belirtti. Başkan Albayrak, Ergene Belediyesinin spor adına böyle büyük şekilde tesisleşmesini takdir ettiğini belirterek Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkür etti.


Haber Kaynak : Hasan Erge