OPTİMED SINIR ÖTESİNE AÇILDI
Optimed, Gümülcine ve İskeçe´den gelen doktor heyeti ağırladı!
Tarih: 26.12.2018 20:11:11/ 3058okunma / 0yorum

Özel Optimed Hastanesi, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen sağlık turizmi projeleri kapsamında Gümülcine ve İskeçe´den gelen doktor heyetini hastanelerinde Pazar Kahvaltısı eşliğinde misafir ederek, ardından tüm hastaneyi gezdiler.

Misafirleri kapıdan itibaren Hastane Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, Başhekim Op. Dr. Recep Çalışkan, Başhemşire Sevda Sümbül, Kurumsal İletişim Ekibi Nagihan Aktaş, Nuran Başyurt karşıladı.  

Kahvaltı boyunca karşılama ekibine ek olarak, Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Güzeloğlu, Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yasin Mecdel ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İsa Kaman eşlik ettiler.

Kahvaltıya başlamadan hemen önce Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan kısa bir hoş geldin konuşması yaparak hastane ile ilgili sayıları da paylaştı, kaç hastaya bakıldı, kaç yıllık bir kurum, yatak kapasitesi vs vs.

Gelen hekim heyeti ile hastane hekimleri ve yönetim kadrosu tek tek ilgilendi. Sorulan sorulara cevaplar verildi, hastanenin tüm bölümleri, poliklinikler de dahil olmak üzere gezdirildi. Yapılan işlemler anlatıldı, yenilenen alanların neden yenilendiği ve neler kattığı bilgisi paylaşıldı.

Bu güzel ve verimli geçen Pazar Kahvaltısının ardından misafirlerini yolcu eden Optimed Ekibi güzel projeleri için Trakya Kalkınma Ajansı ve tüm ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: OPTİMED SINIR ÖTESİNE AÇILDI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114