1

Başkan Albayrak Kapaklı’da Muhtarlarla Bir Araya geldi

2

Kesimoğlu, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

3

Gönül Elçileri kırsal mahallelerde vatandaşın derdini dinliyor

4

GÜLE GÜLE EFENDİLER?! ANCAK,  HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

5

Türkiye' nin ilk “Sıfır Atık” Belgeli Limanı Asyaport Oldu

6

FATURA BORCU OLAN DİKKAT!

7

Lavra mücadelesi sürüyor

SON DAKİKA

Anahtar Kelimeler: Olimpik Yüzme Havuzu Yapılıyor

Olimpik Yüzme Havuzu Yapılıyor

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi’nin yapılacağı alanda İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Remzi Barış ve Fen İşleri Müdürümüz Yılmaz Özel ile birlikte incelemelerde bulunduk. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezini ilçemize kazandırmak için Malkara Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. İhtiyaç olduğunda her türlü desteği Malkara Belediyesi olarak vereceğiz. Hemşehrilerimiz yapılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda havuz keyfi yapma imkânı,  Gençlik Merkezinde ise sosyal faaliyetlerini yapma imkânı bulacaklar. Daha modern ve daha yaşanılabilir bir Malkara yaratmak için Malkara Belediyesi olarak diğer kamu kurumları ile iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

İncelemeler öncesinde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün kuruluş yıl dönümü sebebiyle İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi Barış’ı ziyaret ederek, Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün Kuruluşunun 82. yıl dönümünü kutlayıp, hediye takdim etti.