1

Her Bebeğin Bir Ağacı Her Ağacın Bir Adı Var

2

“Peynirimiz ulusal boyutta güçlü bir marka olacak”

3

Sağlıkçılardan Başkan Ata’ya Teşekkür Ziyareti

4

40 Programın Basın Açıklaması

5

Sarıkamış Harekatı Unutulmadı

6

Türkiye İçecek Sanayi Meclisi, Günay başkanlığında toplandı

7

Büyük Projeler, "Dağ Yamaçlarına 'Mega Kent Park' Yap; Tarihe Geç!

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Öğretmenler Gününe Ziyaret

Öğretmenler Gününe Özel Ziyaret

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’yı ziyaret ederek, ilçe müdürü nezdinde tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği tarih olan 24 Kasım, her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Sabah resmi kutlama törenine katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, törenin ardından Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulunarak İlçe Müdürü Ebubekir Atilla’nın nezdinde tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

BELEDİYEDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Korona virüsü salgını nedeni ile uzaktan eğitime devam eden okullarla ilgili bilgi alan Yüksel, en kutsal mesleklerden biri olan öğretmenliğe duyduğu saygıyı dile getirerek belediye olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ile her türlü işbirliğine hazır olduklarının altını çizdi.

YÜKSEL ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Başkan Yüksel; Şube Müdürleri Ahmet Altın, Önder Atik, Necati Koç ve Süleymanpaşa İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Şenol’un da hazır bulunduğu ziyarette, Süleymanpaşa’da görev yapan öğretmenler adına sembolik olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla ve beraberindeki heyete çiçek takdim etti.


Haber Kaynak : Hasan Erge