NKÜ REKTÖRÜNE İLK ZİYARETLERİ KİMLER YAPTI
İlk ziyaret Mustafa Şentop´ dan
Tarih: 28.12.2018 23:32:09/ 796okunma / 0yorum

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN´e İlk Ziyaretler

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP, beraberindeki heyet ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mümin ŞAHİN´e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU, Eğitim Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Hakan AKINCI, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Doğuş Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Orhan KUZU, Ak Parti Eski İl Başkanı Cüneyt YÜKSEL, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan ÖZCAN, misafirler ve akademisyenler hazır bulundu.

Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN “Cumhurbaşkanımızın takdiri ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne atanarak, şehrimize ve ülkemize hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Üniversitemizin kentsel ve bölgesel anlamda sosyal ve kültürel değişimine öncülük etmek, kalkınmasını desteklemek, eğitim ve araştırmada öncü, şehir ile iç içe olan örnek bir eğitim kurumu noktasına getirmek için bugünden itibaren vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağımızın bilinmesini isterim. Bir bayrak devraldık, üniversitemizi hak ettiği saygın konumuna getirmek için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız” sözlerine yer verdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili ve Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP da yeni atanan Rektörümüzü kutlayarak “Bundan sonraki eğitim öğretim faaliyetlerinde Üniversitemize, şehrimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceklerini düşünüyor ve kendilerini kutlayarak başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundular.

Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP´un şeref defterini imzalaması ve toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret son buldu.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: REKTÖRÜNE ZİYARETLERİ KİMLER YAPTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.8564
EURO
6.5172