1

Tüketici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

2

Jet Çözümler Üretiyoruz

3

Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

4

Hüseyin Anasız Optimed' de

5

TÜKETİCİ FİYAT ENDEKSİ (TÜFE), TEMMUZ 2020

6

4 günde 4 sahne

7

Anız yakmak toprağın verimini yakmaktır

SON DAKİKA

Anahtar Kelimeler: Nizam- Cedit ocakları açılıyor

Nizam-ı Cedit ocakları açılıyor 

Nizam Perk,Türkiye'nin her il ve ilçesinde teşkilatlanma çalışmalarına başladık’

Nizam-ı Cedit ocaklarının kuruluşu hakkında açıklama yapan Doğu ve Güneydoğu Kanaat Önderlerinden Nizam Perk,’ Nızam-ı Cedit Ocakları dünyanın her yerinde hak ve adaleti haykırmak için faaliyetlerine start verdi ’dedi 

‘Nizam Perk ,Türkiye'nin her il ve ilçesinde teşkilatlanma çalışmalarına başladık’ 

 Nizam-ı Cedit ocaklarının, Osmanlının 3 kıtada hak ve adaletle hükmetmesini referans aldığını belirten Nizam Perk,’ Dünyadaki tüm mazlumların ortak dostu Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın dünyada hak ve adaletin tahsisi için göstermiş olduğu cesaretli duruşunu desteklemek ve Türkiye'nin dostlarının yanında, düşmanlarının karşısında yer alan bir anlayış çizgisinde, dünyanın tüm ülkelerinde teşkilatlanmayı  kendine hedef edinmiş, Türkiye'nin her il ve ilçesinde teşkilatlanma çalışmalarını başlattık’ dedi. 

‘Nizam Perk, Nizam-ı Cedit ocakları dünyanın her yerinde teşkilatlanmayı hedefleyen bir sivil toplu kuruluşudur’ 

Nizam-ı Cedit ocaklarının kuruluşuna büyük bir ilginin olduğunu belirten Nizam Perk,’ Özellikle Nizam-ı Cedit ocaklarının kurulması için desteklerini sunan Sultan 2. Abdülhamid Han’ın  torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu  başta  olmak üzere Türkiye'nin ve Dünyanın değişik bölgelerinde ikamet eden 7’den 70’e aynı duygu ve ideali paylaşan insanların, Nizam-ı Cedit ocaklarına göstermiş olduğu bu teveccühün, dünyanın her yerinde teşkilatlanmayı hedefleyen bir sivil toplu kuruluşu için  çok kıymetlidir ’dedi. 

‘Türkiye'yi seven herkese, NİZÂM-I CEDİT Ocaklarının kapısı açıktır’ 

Türkiye'yi seven herkese, NİZÂM-I CEDİT Ocaklarının kapısının açık oluğunu belirten Perk, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan liderliğinde Koronavirüs pandemisi sürecinde dünyanın sayısız ülkesine yardım gönderen bir Türkiye var. Türkiye'nin varlığının tüm dünyada daha fazla güçlenmesi için NİZÂM-I CEDİT Ocaklarının kapıları, Türkiye'yi seven tüm kişilere açıktır ’dedi. 

Sözlerine söyle devam eden Doğu ve Güneydoğu Kanaat Önderlerinden Nizam Perk,’Rabbimden mübarek Kurban Bayramının, Filistin’den Suriye’ye, Güney Asya’dan Türkistan’a kadar dünyanın pek çok yerinde zulüm altında inleyen tüm mazlumların kurtuluşuna vesile olması, İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini, insanlığa ferahlık, hanelerimize mutluluk, ülkemize aydınlık getirmesi niyaz ediyor. Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum’ dedi. 


Haber Kaynak : Hasan Erge