1

Sarıkamış Harekatı Unutulmadı

2

Türkiye İçecek Sanayi Meclisi, Günay başkanlığında toplandı

3

Büyük Projeler, "Dağ Yamaçlarına 'Mega Kent Park' Yap; Tarihe Geç!

4

Kentsel Dönüşüm Projesine Gelecek Parti' de Destek Geldi

5

İdare Mahkemesi Başkanlarından Rektöre Ziyaret

6

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’ dan Üniversitemize Ziyaret

7

Plastik kapak kampanyasına destek artıyor

SON YÜKLENENLER

Memurları Kapsayan Toplu Sözleşme İmzalandı

Kırklareli Belediyesi ile Tüm Yerel Sen arasında 190 memuru kapsayan toplu sözleşme imzalandı.

İmzalanan toplu sözleşme törenine Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler, Genel Sekreter Arap Mucur, Mali Sekreter Çetin Saygı, Tüm Yerel Sen Kırklareli Şube Başkanı Salih Canbaz katıldı.

Kırklareli Belediyesi bünyesinde görev yapan 190memuru kapsayan sözleşmenin hayırlı olmasını dileyen Başkan Kesimoğlu ‘’ Geçtiğimiz günlerde diğer işçi arkadaşlarımızın haklarını güvence altına alan toplu sözleşmeye imza atmıştık. Şimdi ise memur arkadaşlarımızın sözleşmesini imzalıyoruz. Emekçilerimizin alın teri kurumadan haklarını almaları için çalışıyor ve bu duruma önem veriyoruz. Herkese hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler’de Kırklareli Belediyesi’nde örgütlü olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek ‘’ Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun emekçiye verdiği değeri her alanda görüyoruz. Gerçekten sayılı belediye başkanlarımızdan biri kendisi. O yüzden bu sözleşmede de ortak noktada buluşmamız bizleri çok memnun ve mutlu etti. Kendisine memur arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.


Haber Kaynak : Hasan Erge