MEHMET TOPRAK OLDU, TOPRAK BİZE VATAN OLDU
50. yıl ortaokulu 2 ayda muhteşem bir program hazırladı
Tarih: 19.3.2019 00:08:49/ 911okunma / 0yorum

MEHMET TOPRAK OLDU, TOPRAK BİZE VATAN OLDU

Çanakkale Savaşının 104. yılında okulumuzun hazırladığı ´´Mehmet Toprak Oldu´´ adlı sunum tek kelimeyle MUHTEŞEMDİ. 

Yaklaşık iki aydır hazırladığımız program bugün il töreninde sunuldu. Tören öncesi bir kısmını Teknoloji Tasarım atölyesinde yaptığımız Çanakkale Abidesini ve Görsel sanatlar öğretmenimizin ekibiyle birlikte hazırladığı ve İstiklal Marşının her kıtasını bir resme döküldüğü resimlerin olduğu sergiyi Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM ve Milletvekilleri açtı. 

Konuşmaların ardından bizim sunuma geçildi. Sahne dekoruyla, müzikleriyle, oyunlarıyla mükemmeldi. Salonda hıçkırık sesleri yükseldi ve gözyaşları sel olurken final sahnesinde duygular tavan yaptı.

En başından beri uğraşan Okul Müdürümüz Hulusi Tatar; müdür yardımcılarımız Salih Mehmet Piren, Bekir Karanfil ve Sıla Özer´e ; programın oyun kısımlarını yazan, çalıştıran veya sahne gerisinde çalışan öğretmenlerimiz Zebercet Atmaca, Sema Tekin, Ümit Küçük, Gülender Aksoy, Sevinç Dünya, Sevinç Üstünel, Gökmen Sert, Ali Geçer, Kübra Atahan, Ali İhsan Günay, Mehmet Ali Çotuk, Selçuk Çakıroğlu, Temel Özkaya, Tolga Kamaşlar, ve Başak Şentürk´e; muhteşem sesi ve yorumuyla Fatoş Tuğrul Karabacak´a ve sanatçı dostlarımıza; öğretmenler provadayken onların derslerini dolduran ve işleyişi aksatmayan 50. Yıl´ın dev kadrosuna; programın sonunda 90 kişilik ekibe kutlama yemeği veren öğrenci velimiz Aytekin Balıkçılık Ayşe Hanıma; bizi provalara ve programa götüren Namık Kemal, Tekirdağ ve Karanfil öğrenci servislerine İl Kültür müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Bey ve Şef Sevgi Hanım ve güvenliğinden teknik ekibine kısacası emek veren herkese teşekkür ederiz.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: MEHMET TOPRAK OLDU TOPRAK BİZE VATAN OLDU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0578
EURO
6.5596