1

100. Yıl Mahallesi’ne yeni bir sosyal donatı alanı geliyor

2

THK kurban derisi topladı

3

Tüketici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

4

Jet Çözümler Üretiyoruz

5

Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

6

Hüseyin Anasız Optimed' de

7

TÜKETİCİ FİYAT ENDEKSİ (TÜFE), TEMMUZ 2020

SON DAKİKA

MATEMATİK OLİMPİYADI DÜZENLEDİ

Okul idaresinden alınan bilgiye göre, olimpiyattaki asıl amaç ve gayenin okulun tanıtımı olduğu ifade edildi.

SÜLEYMANPAŞA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ                                                                               MATEMATİK OLİMPİYATI DÜZENLEDİ

             Tekirdağ ın proje okullarından biri olan Süleymanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Matematik Olimpiyatı düzenledi. Düzenlenen olimpiyata başta Süleymanpaşa ilçesindeki resmi ve özel eğitim kurumları katılırken, diğer ilçelerden de katılımın olduğu gözlemlendi.

            1. sinin düzenlendiği olimpiyata yoğun bir katılımın olduğu görüldü. İlkokul 4. sınıf ve Ortaokul 8.sınıfların katıldığı olimpiyata 350 ilkokuldan, 250 ortaokuldan öğrenciler katılım sağladı.

            Okul idaresinden alınan bilgiye göre, olimpiyattaki asıl amaç ve gayenin okulun tanıtımı olduğu ifade edildi. Okul olarak, akademik, bilimsel, teknolojik, sportif ve sanatsal çalışmalarn yapıldığını, bu olimpiyatla birlikte bilim dili olan matematik eğitiminin de okulda en iyi şekilde verildiği bilgisi de okul müdürü AbdullahŞENOL tarafından ifade edildi.

            Şenlik havasında geçen olimpiyat esnasında, sınavın profosyonelce hazırlandığı görüldü. Katılım sağlayan her bir öğrencinin sırasında suyunun kaleminin, çikulatasının hazır olduğu görüldü Ayrıca sınavını bitiren öğrencilere olimpiyat ve okulun logosun basılı olduğu balonların dağıtılması da ayrı bir renk kattı.


Haber Kaynak : Fatih Erge