1

100. Yıl Mahallesi’ne yeni bir sosyal donatı alanı geliyor

2

THK kurban derisi topladı

3

Tüketici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

4

Jet Çözümler Üretiyoruz

5

Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi, Temmuz 2020

6

Hüseyin Anasız Optimed' de

7

TÜKETİCİ FİYAT ENDEKSİ (TÜFE), TEMMUZ 2020

SON DAKİKA

Anahtar Kelimeler: Malkara Yatırımları İncelendi

Malkara Yatırımları İncelendi

TBB Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Et Kombina Tesisinde, Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında çalışmaların son durumu ile durum değerlendirmesi toplantısı yaptılar.

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK VE MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL MALKARA’DAKİ YATIRIMLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 30 Haziran 2020 Salı günü 07.00 ile 11.00 saatleri arasında Malkara'da yapılan yatırımlarda incelemelerde bulundular.

İncelemelerde; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Malkara Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ersin Kaçar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ile Sertaç Alkaya ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları yer aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Et Kombina Tesisinde, Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında çalışmaların son durumu ile durum değerlendirmesi toplantısı yaptılar.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ile birlikte Et Kombina Tesisinde, Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında incelemelerde bulunduk. Et Kombina Tesisimizde hazırlık çalışmalarımız devam ediyor. Bir aksilik olmaz ise Et Kombina Tesisimiz Kurban Bayramımızda tam teşekküllü olarak siz değerli hemşehrilerimizin hizmetinde olacaktır.

Et Kombine Tesisi ziyaretimizin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ile birlikte Otobüs Terminali ve Birlik Yem Fabrikasında incelemelerde bulunarak hemşehrilerimize kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet sunması için fikirlerimizi beyan ettik.

Her şeyin en iyisini hak eden hemşehrilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımıza devam edeceğiz."


Haber Kaynak : Hasan Erge