1

Süleymanpaşa Belediyesi Aşevi açılışı 19 Ağustos’ta

2

Geri dönüşüm bilgilendirmeleri sürüyor

3

58 FİRMA ÇORLU TSO´NUN GURURU OLDU

4

Sivrisinek mücadelesi kesintisiz sürüyor

5

Işıl Yücesoy: Şarkı Söylemek Lazım, diyor

6

SEYRELTİLMİŞ DEĞİL SIKIŞTIRILMIŞ EĞİTİM

7

TBB' nin İlk Toplantısı

SON DAKİKA

Anahtar Kelimeler: Malkara marka doğdu

Malkara da yeni bir marka doğdu

VET FULL PREMİKS markası ile çiftlik hayvanları için Vitaminler, Mineraller ,Aminoasitler , Maya ve diğer katkı maddelerini içeren ürünler yetiştiricilerin kullanımı için satışa sunuldu.

Firma tarafından yapılan açıklamada" ilk etapta 5 çeşit ürün piyasaya sunuldu bunların 3 tanesi 20 kilogramlık kovalarda vitaminler,mineraller ,maya ve diğerler katkı maddelerini içeren FULL PREMİKS STANDART, QUALİTY ve SPECİAL olmak üzere 3 farklı içerik ve isimde üretildi. VET FULL PREMİKS GROWHT 200 gramlık ambalajlarda buzağıların sütüne katılarak kullanılan, buzağıların büyüme ve gelişimlerinin desteklenmesi, hastalıklara karşı dirençlerinin arttırılmasını sağlayan Vitaminler, Mineraller , Maya ve Mos gibi içeriklere sahip bir üründür.

Ve son ürün VET FULL PREMİKS POSTPARTUM doğum yapan hayvanlar da iştahsızlık ve ketozis gibi hastalıklarda hem koruyucu amaçla hem de Tedaviye destek olmak amaçlı vitamin ,mineral, aminoasit ve enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan sıvı bir üründür .

Ürünlerimiz Malkara da bulunan kliniğimizde parakende olarak satılmaktadır, ilimiz sınırları içinde sipariş veren yetiştiricilerimizin İşletmesine aracımız ile servis yapılmakta, il dışına kargo ile gönderilemektedir. Toptan olarak veya Bayilikler şeklinde Ziraat Odaları, Birlikler, Kooperatifler yem bayileri gibi hayvancılık ürünleri satışı yapan noktalara satışlarımız olacaktır.

Bize ulaşmaları yeterlidir.

Hayvancılık sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz." denildi.


Haber Kaynak : Hasan Erge