1

Tüketici Fiyat Endeksi, Haziran 2020

2

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu

3

Tekirdağ'ın Çehresi Büyükşehir Belediyesinin Hizmetleriyle Güzelleşiyor

4

Başkan Albayrak Kapaklı’da Muhtarlarla Bir Araya geldi

5

Kesimoğlu, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

6

Gönül Elçileri kırsal mahallelerde vatandaşın derdini dinliyor

7

GÜLE GÜLE EFENDİLER?! ANCAK,  HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

SON DAKİKA

MALKARA - DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI GENİŞLETİLMİŞ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Tehdit ortadan kalkıncaya kadar çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; ?Koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesiyle birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesi dezenfekte çalışmalarına aralıksız olarak d

KORONAVİRÜS SALGINI MÜCADELESİ KAPSAMINDA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI GENİŞLETİLMİŞ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Malkara genelinde dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Tehdit ortadan kalkıncaya kadar çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; ?Koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesiyle birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesi dezenfekte çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Ahmetpaşa, Hasköy, Batkın, Sarnıç, Kiremitlik, Sarıyar, Güneşli, Yörücek, Tekke, Bağpınar, Mestanlar, Doğanköy, Çınaraltı, Kozyörük ve Karacagür Mahallelerinde dezenfekte çalışmalarımızı yaptık. Koronavirüs salgınına karşı yürüttüğümüz dezenfekte çalışmaları salgın tehdidi ortadan kalkana kadar aralıklarla devam edecektir. Kamu kurumları olarak bizler bu süreçte üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Hemşehrilerimiz sağlıklarını tehlikeye atmamaları için uyarıları dikkate almalı ve gerekmedikleri sürece evlerinden dışarıya çıkmamalıdır.? dedi.

 


Haber Kaynak : Fatih Erge