Mesire Alanı Açılışına Yoğun İlgi

Marmaraererğlisi Belediyesi, ilçenin dinlenme ve park ihtiyacını gidermek ve vatandaşların sosyal yaşamına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Türkmenli Mesire Alanı projesinin açılış törenini gerçekleştirdi.

Vagon Paşa Kafe misafirlerini ağırlamaya başladı

Balıkçı barınağının hemen yanında bulunan ve yıllardır atıl halde bırakılan, mezbelelik görünümüyle sahilin güzelliğine gölge düşüren küçük kumsal ve çevresi vatandaşların kullanımına elverişli hale getirildi.

Ailelerimize Bebek Seti Hediye Ediyoruz

Çerkezköy Belediyesi, Mart 2016 tarihinde başlatılan ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında ailelere yeni doğan bebekleri için özel olarak hazırlanan hediye paketlerinin dağıtımına devam ediliyor.

Marmaraereğlisi' nde 12.5 Km.lik Beton Yol Hizmete Girdi

SSB beton yol olarak yapımı tamamlanan Marmaraereğlisi-Yakuplu Mahallesi arasındaki 12.5 km'lik bağlantı yolu, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

6 Bin Metrekare Beton Kaldırım Yapılıyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde başlatılan yol genişletme ve düzenleme çalışmaları devam ediyor.

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Yunan ekonomisi alarm veriyor

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu1

Muhtarlar Günü Kutlandı

2

Başkan Yüksel Süleymanpaşa Muhtarlar Derneğini ağırladı

3

Başkan Yüksel meslek ve esnaf odaları ile bir araya geliyor

4

Azerbaycanlı Sanatçılara Kol Kanat Geriyor

5

Refah Partisi' nin Yeniden Doğuşu

6

Yeni Bir Küçük Sanayi Sitesi Yapılıyor

7

Kızılay-NKÜ İşbirliği

SON YÜKLENENLER

Kırsalda ve merkezde çevre düzenleme çalışmaları sürüyor

Süleymanpaşa Belediyesi yaz mevsiminin kendini hissettirdiği bugünlerde park alanları başta olmak üzere birçok alanda çevre düzenleme ve çiçeklendirme çalışmalarına hız verdi.

Özellikle kırsal mahallelerdeki köy meydanları ve park alanlarında yoğunlaşan çalışmalar kapsamında, çim biçme, mıntıka temizliği, çiçeklendirme gibi çevre düzenleme işlemleri gerçekleştiriliyor.

KILAVUZLU, KUMBAĞ VE ALTINOVA ÇİÇEKLENİYOR

Kırsal mahallelerden Kılavuzlu Mahallesi meydanında çevre düzenleme çalışması yapılırken, Süleymanpaşa’nın turistik merkezlerinden biri olan ve her yaz turist akınına uğrayan Kumbağ Mahallesi’nde de benzer çalışmalar yürütülüyor. Kumbağ Mahallesi’nde bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Halk Plajı çevresinde ot biçme, çevre temizliği, çiçek ekimi ve palmiyelerin bakımı yerine getiriliyor.

Merkez mahallelerde de çevre düzenleme çalışmaları eş zamanlı olarak devam ederken, son yılların en iddialı projelerinden biri olan ve yapımında son aşamaya gelinen Altınova Mahallesi sahil şeridinde çiçeklendirme ve diğer çalışmalar hız kazandı. Kısa sürede tamamlanması beklenen çalışmalar sona erdiğinde örnek bir sahil şeridi ortaya çıkmış olacak.

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Park ve Bahçeler Şefliğine bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmaların süreceği belirtildi.