1

Gönül Elçileri projesi gönüllere girmeye devam ediyor

2

Kadir Albayrak Şarköy' de Ortak Basın Toplantısı Düzenledi

3

Dezenfeksiyon çalışmaları hız kesmiyor

4

Asyaport Bulgaristan' a Transit Yük Gönderdi

5

Kalorifer Kazanlarına Sıkı Denetim

6

Enez Kaplan' dan Sert Çıkış

7

Sinema Salonları 1 Nisan' a Kadar Kapalı

SON YÜKLENENLER

Kentsel Dönüşüm Projesine Gelecek Parti' de Destek Geldi

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, bu noktada yapılacak çalışmalarda siyasi  parti gözetmeksizin, vatandaşlarımızın can güvenliği ve konforu için her türlü çalışmanın yanında olacağız

Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’nın kentsel dönüşüm ile ilgili gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısına katılan Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, toplantıyı değerlendirdi:

Süleymanpaşa Belediye binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantı hakkında fikirlerini söyleyen Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Depremsellik Tekirdağımızın en önemli sorunudur. Özellikle Süleymanpaşa ilçemizde Riskli bina sayımız oldukça yüksektir. Bu noktada yapılacak çalışmalarda siyasi parti gözetmeksizin her türlü çalışmanın yanında ve destekçisi olacağız.’’ İfadelerini kullandı.

VATANDAŞLARIMIZIN HAKLARINI SAVUNURUZ

Yapılacak olan çalışmalarda her türlü desteğe hazır olduklarının altını çizen Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, ‘’ Geçtiğimiz gün Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in daveti üzerine gittiğimiz Kentsel dönüşüm toplantısının düzenlenmesinden memnun olduk. Bu tür çalışmaların siyaseti, siyasi partisi olmaz. Bizler Tekirdağ’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın hakkını korumak için yoğun çaba sarfedeceğimizin altını çizmek isterim. Bizim için birinci öncelik vatandaşlarımızın can güvenliğidir. Bundan sonra gelen en önemli maddemiz ise vatandaşlarımızın yapılacak olan kentsel dönüşümde haklarının korunmasıdır. Bu nokta da yapılan çalışmaları yakından takip ederek vatandaşlarımız ile bir arada olacağımızı da belirtmek isterim.’’ Şeklinde konuştu.