KAMYONCULARIN DERTLERİ
Saadet Partisi Kamyoncu esnafının sorunlarıyla alakalı rapor hazırlıyor.
Tarih: 8.1.2020 07:37:18/ 2015okunma / 0yorum

Saadet Partisi il Başkan Yardımcıları Murat Vakitçi ve Avukat Muhammet Özkütükçü ile Saadet Partisi Çorlu ilçe Başkanı Aytuğ Aslan ve yönetim kurulu uyelerinden olusan heyet Çorlu Kamyon Garajında, Kamyoncu esnafıyla buluştu.
 
Kooperatif yönetimiyle de görüşen heyet, esnafın icin de bulunduğu durumu tesbit ve çözüm yolları hakkında istişarelerde bulundu.
 
"Saadet Esnafı Dinliyor" projesi kapsamında Kamyoncu esnafının da dertlerini dinleyip  ortak akılla çözüm üretmek amacında olduklarını ifade eden Saadet Partisi Tekirdağ il Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi:
Esnafın derdi ortada. İş yok. Olan işlerde de küçük esnaf müşkül durumda bırakılıyor. Kamyoncu esnafımızın takograf,  yetki belgesi, vergi, fatura kesimi, zaman sınırı,  köprü ve otoban ücretleri, park ve tesis sorunu, tuzak radarlar, yakıt gibi bir-çok sorunları var. Bu sorunlar oldu bittiye getirilerek, yerel küçük esnafımızı uluslararası sermayenin dev lojistik firmalarına kurban edilemez. Ortak akılla Kamyoncu esnafımızın sorunları çözüme ulaştırılabilir. Bizler Saadet Partisi olarak esnafımızın yanındayız. Buradaki tedbirlerimizi rapor haline getirip TBMM gündemine gelmesi konusunda Milletvekilerimize takdim edicez.
 
Dedi
Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: KAMYONCULARIN DERTLERİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654