KADİR ALBAYRAK CÜNEYT YÜKSEL´ E TEPKİLİ
Cüneyt Yüksel Yalan Rüzgârı Estirmeye Devam Ediyor
Tarih: 16.11.2018 01:21:05/ 367okunma / 0yorum

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hakkında gerçek dışı iddialar ve suçlamalarla siyasi rant elde etmeyi alışkanlık haline getiren AKP Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel´in, kurumumuzu ve kurum yönetimini hedef alan beyanlarda bulunması nedeniyle basın açıklaması yapılması zorunluluğu doğmuştur.

Sayın Cüneyt Yüksel, uzun zamandır estirmekte olduğu Yalan Rüzgarı´na bir yenisini daha ekleyerek, 13 Kasım Tekirdağ´ın Kurtuluş Bayramı dolayısıyla kurumumuzca düzenlenen resepsiyonda 25 dakika boyunca Büyükşehir Belediyesi tanıtım filminin gösteriminin yapıldığı ve ayrıca Tekirdağ´ın düşman işgalinden kurtuluşuyla ilgili bir sunum yapılmadığını iddia etmiştir. Bu gerçek dışı iddialar 31 Mart 2019 Yerel Seçimi öncesinde siyasi rant elde çabasından başka bir şey değildir.

Kurumumuzca düzenlenen resepsiyonda iddia edildiği gibi 25 dakika boyunca tanıtım filmi gösterimi yapılmamıştır. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak´ın açılış konuşması 2 dakika 23 saniye, Tekirdağ ili ve Büyükşehir Belediyesi´ni konu alan filmin gösterimi 9 dakika 5 saniye, Milli Mücadele Dönemi ve Tekirdağ´ın düşman işgalinden kurtuluşunu konu alan film 8 dakika 10 saniye sürmüştür. Başkan Kadir Albayrak´ın açılış konuşması ve iki ayrı filmin gösteriminin toplam süresi 19 dakika 38 saniyedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nin başarılarından ve Tekirdağ halkının kurumumuza olan destek ve teveccühünden her daim rahatsız olan Sayın Cüneyt Yüksel, resepsiyonu terk etmemiş olsaydı, I. Dünya Savaşı´nın ardından yurdumuzun dört bir yanının işgal edilmesi, Kurtuluş Savaşı, Tekirdağ´ın kurtuluşu ve Cumhuriyet dönemindeki gelişme ve kalkınma seferberliğini konu alan filmi izleme imkânı bulabilir ve bu sayede resepsiyonun, 13 Kasım Tekirdağ´ın Kurtuluş Bayramı´nın anlam ve önemine uygun bir şekilde gerçekleştiğini görebilirdi. Bunu yapmayıp, çamur at izi kalsın mantığıyla kurumumuz ve kurum yöneticilerimizi hedef alma yoluna gitmiştir. Sayın Cüneyt Yüksel eğer isterse, resepsiyona ait kamera kayıtlarının yer aldığı CD en kısa zamanda kendisine gönderilecektir.

Her fırsatta kurumumuzu ve kurum yönetimimizi hedef alarak siyasi rant elde etmeye çalışan Sayın Cüneyt Yüksel´e, halkımızın ihtiyaç ve sorunlarını karşılamaya yönelik bir politika izlemesini tavsiye ederiz.

Sayın Cüneyt Yüksel ve siyasi hesaplarla Yalan Rüzgârı estirmeye ededursun, bizler en büyük destekçimiz olan ve her şeyin en iyisini hak eden Tekirdağ halkına her alanda en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

 

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

 

...Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: KADİR ALBAYRAK CÜNEYT YÜKSEL TEPKİLİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2964
EURO
6.0072