İYİ PARTİNİN SARAY COŞKUSU
Ali ÖZEN (Saray´da) Belediye Başkanı olarak ilan edildi.
Tarih: 9.2.2019 23:24:22/ 1001okunma / 0yorum

Bugün 8 Şubat Cumartesi günü Saray´ da İYİ Parti Saray İlçe Başkanlığı tarafından yapılan organizeyle Saray Belediye Başkanlığına aday gösterilen Ali Özen´ in halka tanıtımı vardı. Günlerdir, toplantı programı hakkında sosyal medya üzerinden duyurular yapılarak halkın katılımı istenmekteydi. Nitekim günü ve saati geldiğinde beklenenin çok üzerinde bir katılım gerçekleşti. Mükemmel organizasyona bakarak denebilir ki, İYİ Parti bu ilçede kökten ve güçlü bir hazırlık yapmıştır ve çok iddialıdır. İl Disiplin Kurulu Başkanı Tayyip Albayrak´ ın canlı yayın videosunundan yaptığımız izlemede katılıma ilginin büyük boyutlarda olduğu görülmekteydi.

Bugünkü program hakkında İl Başkanlığı sitesinden yayınlanan haber ve görüntü fotoları aşağıdadır.

SARAY DA İYİ PARTİ RÜZGARI ESMEYE BAŞLADI.

"İyi Parti Saray Belediye Başkanı adayı olarak eski Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Ali ÖZEN Belediye Başkanı olarak ilan edildi.

Saray Atatürk Meydanında gerçekleşen törene Saraylılar büyük bir katılım sağladı.Toplantıya Edirne Milletvekili ve İyi parti gurup başkanı Orhan ÇAKIRLAR,Milletvekilimiz Enez KAPLAN,GİK üyesi Mehmet Tolga AKALIN,İl başkanı Sertaç ALKAYA ilçe başkanlarımız ile büyük bir kalabalık topluluğu katıldı."

(NOT: BU Haber İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığının paylaşımına ait olup sosyal medyadan alıntıdır)

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: PARTİNİN SARAY COŞKUSU
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0578
EURO
6.5596