İYİ PARTİDEN TEKİRDAĞ SEVDALISI MEHMET SEREZ E ANLAMLI ZİYARET
İYİ Parti Mehmet Serez´ i evinde ziyaret etti.
Tarih: 21.12.2018 22:48:45/ 3232okunma / 0yorum

Şehrimizin en ünlü Kanaat önderlerin başında gelen Mehmet Serez´ e vefalı ziyaretler devam ediyor. İstiklal Marşımızı TBMM´ de gür sesiyle 3 kez peş peşe ayakta okumakla ünlü, Hamdullah Suphi Tanrıöver´ den yetki alarak, ( Kemal Özdoyuran, Av. Cavit Turgay ile birlikte)  Tekirdağ Türk Ocağı´ nı 1949 yılında kuran Mehmet Serez, en son Tekirdağ Namık Kemal Kültür Evi´ ni Tekirdağ´ a kazandırılmasına öncülük etmişti. Serez´ in 90 yıllık ömrü kültür hizmetlerinde geçmiştir.

Haberin kaynağı: Muzaffer Doğan, Fahrettin Özzade sosyal medyada paylaşını sizlere duyurmayı görev saydık.

İYİ Parti Tekirdağ il yönetim kurulu, şehrimizin değerli büyüğü,Kanaat önderi veTekirdağ sevdalısı Mehmet SEREZ e anlamlı bir ziyaret yapıldı.

Tekirdağ tarihiyle ilgili 43 kitabı bulunan Mehmet SEREZ ayrıca Sivil Toplum Kuruluşlarında da çok önemli görevler yaparak şehir hayatına katılımcılık anlamında büyük canlılık sağlamıştı. Bu nedenlerle; ilimizin ve ülkemizin kültür hayatı ile sivil toplum hayatına yaptığı katkılardan dolayı minnet ve şükran dilekleri iletilip, günün anlamıyla ilgili plaket ve çiçek takdim edildi.

Daha sonra söz alan Mehmet SEREZ, ‘Bu anlamlı ziyaretiniz için teşekkür ederim. Henüz bir yaşındaki İYİ partiye başarılar dilerim. Ülkemizin böyle demokrat bir partiye ihtiyacı vardı.´ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114