İYİ PARTİ ÇORLU ADAY ADAYI ERKAN DÜZENLİ
Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener´ in liderliğinde ‘BİSMİLLAH´ diyerek, Türkiye İYİ olsun diyerek yola çıktık
Tarih: 12.12.2018 21:48:16/ 3132okunma / 0yorum

Sayın başkanım, Saygıdeğer yönetim kurulu üyeleri, çok değerli ailem, sevgili dostlarım ve kıymetli basın mensubu arkadaşlarım;

31 Mart yerel seçimleri Çorlu ilçesi belediye başkan Aday adaylığı açıklama toplantıma hoş geldiniz.

Değerli arkadaşlarım; Ben Erkan Düzenli, 1978 yılında doğdum. 100 yıldır Çorlu´da yaşayan bir ailenin 3. Kuşağıyım. İlkokulu Çorlu Uncular Süleyman Peker ilkokulunda, ortaokul ve liseyi Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde okudum. Ardından, Bursa Uludağ üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü´ nü bitirdim. Eğitim hayatımın sonrasında vatani görevimi tamamlamak üzere Şanlıurfa´ ya gittim. Bu sorumluluklarımı yerine getirdikten sonra Çorlu´da iş hayatına atıldım. Akaryakıt ve gıda sektörlerini takiben, inşaat ve eğitim alanında hali hazırda iş hayatımı sürdürmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Sevgili arkadaşlarım, çok değerli basın mensubu dostlarım;

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener´ in liderliğinde ‘BİSMİLLAH´ diyerek, Türkiye İYİ olsun diyerek yola çıktık. İyi bir ülke için, huzurlu bir toplum için, özgürlük ve demokrasi için, güçlü ve mutlu bir Türkiye için cesaret ve kararlılıkla çalışmalarımıza başladık.

İyi parti İlçe Teşkilatında sırasıyla,

Çorlu İlçe Teşkilatı Kurucular Kurulu Üyeliği, Eğitim Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve sonrasında Teşkilattan Sorumlu Başkan yardımcılığı görevlerini yürüttüm.

31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde, Çorlu ilçesi Belediye Başkan Aday Adaylığı için, beraber yola çıktığımız kıymetli arkadaşlarımın ve ailemin destek ve teşvikleri ile belediye başkanlığı aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım.

Değerli arkadaşlarım,

Ben Erkan Düzenli olarak; dürüstlük, kararlılık ve sonsuz hizmet aşkı ile Allah nasip ederse bu görevi icra edeceğime huzurlarınızda şimdiden söz veriyorum.

Başarılı belediyecilik için yetkin, çalışkan ve İyi kadrolara ihtiyaç olduğunun sonuna kadar bilincinde olduğumu bilmenizi isterim.

Çorlu halkına mesajımız şudur:

YENİLENECEĞİZ!

GÜÇLENECEĞİZ!

MUTLU OLACAĞIZ!

ÇORLU İYİ OLACAK!

Teşekkür eder hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: PARTİ ÇORLU ADAY ADAYI ERKAN DÜZENLİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114