1

Saray' ın Çatısı Saray'a Hakaret Oldu

2

Tekirdağ İmsakiye

3

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Kutlaması

4

Her gün Canlı Mukabele Yayını

5

Tekirdağ Ülkü Ocaklarından anlamlı ziyaret

6

Tekirdağ'da yemeğin adresi Hürriyet Mahallesi oluyor

7

Araç kullananların başına mutlaka gelir, numarayı kaydedin.

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: İşkur - Buluşması

İşkur -SGK Buluşması

Tekirdağ İŞKUR İl Müdürü Yaşar Esen, Tekirdağ işgücü piyasasında en çok kadın personel çalıştıran Şık Makas Giyim Firması çalışanlarının ve Tekirdağ İŞKUR kadın çalışanlarının, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen, Tekirdağ Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Fatma Derya ALAN ile birlikte, Tekirdağ işgücü piyasasında en çok kadın personel istihdam eden Şık Makas Giyim Firmasını, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ziyaret ederek, kadın çalışanların günlerini kutladı. İŞKUR İl Müdürü ESEN ve SGK İl Müdürü ALAN, firma çalışanı kadınlar ile sohbet ederek, çalışma hayatındaki beklentilerini, düşüncelerini değerlendirdiler ve çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

İŞKUR İl Müdürü Yaşar ESEN, ayrıca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle; Tekirdağ İŞKUR’da çalışan kadın personele karanfil takdim ederek, günlerini kutladı. ESEN; hayatın her kesiminde, fedakârca çalışan, üreten kadınların değerinin bir güne sığdırılmayıp, her gün hak ettikleri değeri görmeleri gerektiğini ifade etti.