İNTERNET ÜZERİNDEN TÜM SAYILARI İLE YAYINDA
Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi´nin 53. sayısı çıktı
Tarih: 24.1.2019 23:10:46/ 568okunma / 0yorum

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi´nin aylık olarak yayınladığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi´nin 53. Sayısı raflarda yerini aldı.

YİNE DOLU DOLU BİR SAYI

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü´nün Süleymanpaşa Belediyesi´nin yaptığı çalışmaları duyurmak üzere hazırladığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi´nin 53. sayısında Çevreci Mutlu Kart´tan Namık Kemal´in doğum gününe, kara karşı verilen mücadeleden sokak hayvanları için yapılanlara, Eski Tekirdağ Fotoğrafları Müzesi´nden Gülsin Onay Piyano Günleri´ne kadar onlarca haber bulunuyor.

TEKİRDAĞ´IN DÖRT BİR YANINA DAĞITILIYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi´nin hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi ve TESKİ´nin tüm hizmet binalarında, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri´nde, Süleymanpaşa Belediyesi´ne ait gençlik merkezlerinde, emzirme kabinlerinde, kitap duraklarında, alışveriş merkezlerinde, Tekirdağ´daki tüm resmi kurumlarda, kıraathanelerde, kafelerde ve tüm okullarda ücretsiz olarak okuyucusu ile buluşuyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN TÜM SAYILARI İLE YAYINDA

Her ay 7 bin 500 adet basılan ve ücretsiz dağıtılan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi aynı zamanda https://www.suleymanpasa.bel.tr/belediye-haber linki aracılığı ile 53. ve diğer tüm sayıları ile internet üzerinden de okuyucusuna ulaşıyor.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İNTERNET ÜZERİNDEN SAYILARI YAYINDA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654