İNTERNET ÜZERİNDEN TÜM SAYILARI İLE YAYINDA
Süleymanpaşa Belediye Haber 50. sayısı ile raflarda yerini aldı
Tarih: 8.11.2018 22:57:53/ 287okunma / 0yorum

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü´nün Süleymanpaşa Belediyesi´nin yaptığı çalışmaları duyurmak üzere hazırladığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi´nin 50. sayısı raflardaki yerini aldı.

50. SAYIYA ÖZEL 20 SAYFA ÇIKTI

Yayın hayatına 2014 yılının ağustos ayında başlayan ve düzenli olarak her ay 16 sayfa yayınlanan gazete 50. sayıya özel 20 sayfa ile çıkarak Süleymanpaşa Belediyesi´nin daha çok çalışmasına yer verdi.

50. SAYIDA NELER VAR?

Trakya Bağ Bozumu Festivali´nden Trakya´nın öncü hareketi Çocuk Akademisi´ne, 2. Trakya Köfte Şenliği´nden Öğrenci Okutan Projeye, Marmara Denizi´nin geleceğinden yol çalışmalarına neredeyse yapılan her şeyin yer aldığı gazetede Bisanthe Photo Festivali ve Rodosto Kupası gibi uluslararası etkinlikler de bulunuyor.

TEKİRDAĞ´IN DÖRT BİR YANINA DAĞITILIYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi´nin hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi ve TESKİ´nin tüm hizmet binalarında, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri´nde, Süleymanpaşa Belediyesi´ne ait gençlik merkezlerinde, emzirme kabinlerinde, kitap duraklarında, alışveriş merkezlerinde, Tekirdağ´daki tüm resmi kurumlarda, kıraathanelerde, kafelerde ve tüm okullarda okuyucusu ile buluşuyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN TÜM SAYILARI İLE YAYINDA

Her ay 7 bin 500 adet basılan ve ücretsiz dağıtılan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi aynı zamanda https://www.suleymanpasa.bel.tr/belediye-haber linki aracılığı ile 50. ve diğer tüm sayıları ile internet üzerinden de okuyucusuna ulaşıyor.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İNTERNET ÜZERİNDEN SAYILARI YAYINDA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2964
EURO
6.0072