1

Süleymanpaşa Belediyesi Aşevi açılışı 19 Ağustos’ta

2

Geri dönüşüm bilgilendirmeleri sürüyor

3

58 FİRMA ÇORLU TSO´NUN GURURU OLDU

4

Sivrisinek mücadelesi kesintisiz sürüyor

5

Işıl Yücesoy: Şarkı Söylemek Lazım, diyor

6

SEYRELTİLMİŞ DEĞİL SIKIŞTIRILMIŞ EĞİTİM

7

TBB' nin İlk Toplantısı

SON DAKİKA

İlk 500’e giren Firmalarımızla Gurur Duyuyoruz

Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesi açıklandı. Bu yıl listede Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı iki firma yer aldı.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İSO tarafından yapılan anketle hazırlanan 2019 yılı Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Tekirdağ TSO üyesi iki firmayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı ve 2019 yılı ilk 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 177. sırada Reka Bitkisel Yağlar San. ve Tic. A.Ş., 420. sırada yer alan Eksun Gıda Tar. San. Tic. A.Ş. firmalarının Tekirdağ’ın gurur kaynağı olduklarını ifade eden Başkan Günay,  “Odamıza kayıtlı iki firmamızın sıralamada yer alması bizim için çok önemlidir. Bugün Türkiye’nin en büyük firmaları arasına girerek bizlere bu sevinci yaşatan firmalarımızın ilimiz ve ülkemiz ekonomisine katkıları için bir meslek odası başkanı olarak şahsım ve Tekirdağ TSO adına teşekkür ediyorum.

...

Üretimin ve istihdamın, ihracatın gerçek kahramanları olan bu işletmelerimiz şehrimizin kalkınmasında ve markalaşmasında önemli bir rol üstlendiler. Gurur kaynağı olan firmalarımız ülkeye sağladıkları katma değerle mücadeleyi, cesareti, inancı, azmi ve iradeyi temsil ettiler. Hepimizin ortak amacı daha gelişmiş bir Türkiye ve daha zengin bir Tekirdağ.  Temennimiz ve çabamız listeye giren firmalarımızın sayısının daha da artmasıdır.” diye konuştu.


Haber Kaynak : Hasan Erge