İL BAŞKANI KURU TAŞLARI DÖŞEMEYE BAŞLADI
AK Parti Tekirdağ İl SKM Göreve Başladı.
Tarih: 8.1.2019 22:38:37/ 1852okunma / 0yorum

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı´nın, yerel seçim sürecinde propaganda, organizasyon, tanıtım ve seçime hazırlık çalışmalarını yürütecek olan Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) görev dağılımını yaparak ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ercan Pehlivan´ın Ak Parti Genel Merkezi tarafından İl SKM başkanı olarak atanması ile SKM, Tekirdağ il Başkanlığı binasının 2. katında seçim günü olan 31 Mart akşamına kadar çalışmalarını sürdürecek. AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri de yerel seçim döneminde sahadaki çalışmalarında kendileri için belirlenen ilçelerde faal olarak çalışacak. İlçe SKM´ leri de önümüzdeki günlerde faaliyete geçirmesiyle birlikte seçim propaganda döneminde Tekirdağ genelindeki tüm seçim çalışmalarını koordine edecek. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan, ilçe belediye başkan adayları ve milletvekili ziyaretlerinin plan ve programlarını hazırlayacak.

AK Parti Tekirdağ İl SKM Başkanı Pehlivan yaptığı açıklamada; "31 Mart Yerel seçimine 80 gün gibi bir süre kaldı. Bugün Tekirdağ il SKM olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız belli oldu. İlçe Adaylarımızın belli olana kadar geçecek süreçte Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan´ın Tekirdağ´ın 11 ilçesinde gerçekleştireceği ziyaret ve programları, gerekli materyalleri ve alt yapılarını hazırladık. Bu hafta sonu bir aksilik çıkmadığı takdirde genel merkezimiz ilçe belediye başkan adaylarımızı da açıklayacak. Süreç normal işliyor önümüzde çalışmalarımız rahatlıkla gerçekleştireceğimiz uzun bir süre var. Tüm adaylarımızın belli olmasının ardından 2 günlük kamp sürecimiz başlayacak bu süreçte adaylarımızla Seçim Koordinasyon Merkezi çalışmalarının senkronizasyonu sağlanacak ve ardından basına ve halkımıza tanıtım toplantısı olacak. Allah´ın izni ile 31 Mart akşamına kadar teşkilatlarımızla sahadayız. Adaylarımız da sahada ayak basmadığı yer bırakmayacak. Tarafsız olarak tüm sivil toplum kuruluşları ve halkımızla bire bir temas halinde olacağımız yerlerde seçim programlarımızı hazırlıyoruz." dedi

AK Parti Tekirdağ İl SKM´ de görev dağılımı şu isimlerden oluştu:

 

SKM BAŞKANI

Ercan PEHLİVAN              (İl Bşk. Yar.)

SKM BAŞKAN VEKİLLERİ

Mithat SEDA      (İl Bşk. Yar.)

Şule AKYÜZ      (İl Gen. Sek.)

SKM BAŞKAN YARDIMCISI (KADIN KOLLARI)

SABİRE KARAHAN           (İl Kadın Kollları Bşk. Yar.)

SKM BAŞKAN YARDIMCISI (GENÇLİK KOLLARI)

BURAK KAAN OĞUZ      (İl Gençlik Kolları Bşk. Yar.)

 
Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114