IEEE TEMSİLCİLERİNDEN TREDAŞ´A ZİYARET
TREDAŞ ve Trakya Üniversitesi IEEE´nin yıllık aktivite planları paylaşıldı ve iş birliği alanları görüşüldü
Tarih: 11.10.2018 23:22:44/ 957okunma / 0yorum

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (The Institute of Electrical and Electronics Engineers - IEEE) Trakya Üniversitesi temsilcileri, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.´yi (TREDAŞ) ziyaret etti.

TREDAŞ, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ´daki tüm müşterilerine elektrik enerjisini yeterli ve kaliteli verebilmek adına çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan uluslararası alanda da çalışmalarına devam ediyor.

Kadınların iş hayatındaki istihdamının ve cinsiyetler arasında adil ve eşitlikçi fırsatların sunulmasına ilişkin farkındalığın arttırılmasına yönelik olarak IC İÇTAŞ Enerji ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) işbirliği kapsamında “Ver Elini Üniversite, Gelecek IC Enerji´de” sloganıyla başlatılan çalışmalar, çok yönlü dayanışma ile sürdürülüyor.

Proje kapsamında, daha önce Uluslararası Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü´nden gelen bir grup öğrenciye, TREDAŞ Genel Müdürlüğü´nün ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi verilmişti. Öğrencilere, TREDAŞ Genel Müdürlüğü´nde şirket yapısı, çalışma şekli ve yapılan iş ve işlemler hakkında bilgiler verilmişti.

Yapılan son ziyarette TREDAŞ ve Trakya Üniversitesi IEEE´nin yıllık aktivite planları paylaşıldı ve iş birliği alanları görüşüldü. Karşılıklı fikir alış verişinin ardından ziyaret sona erdi.

Ziyarete, IEEE Trakya Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Baş, Başkan Yardımcısı Tayfun Karagöz, Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Ataman, WIE İdari Koordinatörü Ceren Özkan, WIE İdari Koordinasyon Üyesi Özge Açıkgöz katıldı.

 

 

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2810
EURO
6.0289
Tekirdağ Hava Durumu
Bugün
Parçalı bulutlu
Çarşamba
Fırtına
Perşembe
Bulutlu
Cuma
Bulutlu
10°