HAVSA CHP´ DE OĞUZ TEKİN İLE YOLA DEVAM
Yerel seçim havasına iyice girildiği ve partilerin Belediye Başkanlığı için adaylarını belirlediği süreçte CHP Genel Merkezi ilçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin ile 2019 seçimleri için yeniden yola devam kararı aldı.
Tarih: 10.12.2018 20:28:53/ 3042okunma / 0yorum

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel seçimleri için partiler adaylarını hız kesmeden açıklamaya devam ediyor.Uzun süredir CHP Havsa Belediye Başkan Adayı´nın kim olacağı ilçemizde adeta merak konusuydu.Geçtiğimiz Cuma günü CHP Genel Merkezi ilçemiz Belediye Başkanı  Oğuz Tekin ile 2019 seçimleri için 3´ncü kez yeniden yola devam kararı aldı.

İlçede yaptığı  çalışmalarla ilçe halkının ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun da takdir ettiği mevcut Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Havsa´da CHP´den tekrar Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Tekin bu adaylık süreci ile Cumhuriyet tarihinde CHP ‘den 3´ncü kez ard arda aday gösterilerek ilçede bir ilke imza attı.

Tekin konu ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada; “Genel Merkezimiz tarafından 2019 seçimleri için tekrar aday gösterildim.İlçemizde yapacağımız daha çok işimiz var.Hep birlikte biz kocaman bir aileyiz.Havsa hepimizin.Hepimiz el ele verirsek ilçemiz için yapamayacağımız iş yok diyebilirim.

Bu güne kadar yaptığımız her işte Havsa Halkı her şeyin en iyisine layıktır düşüncesiyle yaptık.Bundan sonrada aynı düşünce ile yolumuza devam edeceğiz.Ne yapacaksak Havsa için Havsa´nın geleceği için olacaktır. Çocuklarımıza barış içinde kardeşçe yaşayabilecekleri aydınlık bir Havsa, modern bir ilçe bı-rakmak istiyoruz. Hepimizin amacı hiz-met, hepimiz hizmet amaçlı bu yola baş koyduk ve bu güne kadar görev yapmış olan tüm meclis ü-yelerimi, İl Genel Meclis üyelerimi, taş taş üstüne koymuş olan ve rahmete kalmış olan Belediye Başkanlarımı, hayatta olan Belediye Başkanları-mın hepsini saygı ve sevgi ile anıyorum.

Tüm aday arkadaşlara başarılar diliyorum.”dedi.

 
Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: HAVSA OĞUZ TEKİN YOLA DEVAM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114