1

DEB' ten Kadınlar Günü Mesajı

2

Veteran atletlerden madalya yağmuru

3

İilhami Özcan Aygun' un, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” Kutlaması

4

CHP' den Kirazlıyayla Dayanışması

5

CHP Kırklareli İl Başkanı ve İlçe Başkanlarından Kesimoğlu’na Ziyaret

6

Süleymanpaşa Belediyesi 9. Muhtarlar Buluşması gerçekleşti

7

Türk Eğitim Sen, Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Esnaf Arıyor

Esnaf Çare Arıyor

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı kafe ve restoran işletmeciliği faaliyetlerinde bulunan sektör temsilcileri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın sürecinde yaşadıkları sorun ve sıkıntıları ilk ağızdan Başkan Günay’la paylaşmak istediklerini ifade eden işletme sahipleri, ilgili bakanlıklar tarafından hazırlanan kurallara riayet edilerek işletmelerinin açılmalarını talep ederek, önerilerini dile getirdiler.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, her işletme sahibini tek tek dinleyerek yaşamış olduğu sorunları ve çözüm önerilerini not etti. Günay, “Pandemi ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı farklı sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizin sorun ve çözüm önerilerini rapor haline getirerek peyder pey üst birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ileterek ilgili bakanlıklar nezdinde çözüme ulaşması için takibini yaptık. Bugüne kadar iletmiş olduğumuz taleplerimizin hemen hemen hepsi devreye girdi. Bugün ziyaretime gelen odamıza kayıtlı hizmet sektöründe faaliyet gösteren kafe ve restoran işleten üyelerimizin yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini de rapor haline getirerek TOBB’a sunacağız ve takibini yapacağız. Zor günlerden geçiyoruz, pandemi birçok sektördeki üyemizi olumsuz etkiledi. Bu süreçte yapabileceğimiz ne var ise ilgili kurum ve kuruluşlara iletip takibini bizzat ben sağlayacağım. Ziyaretiniz için hepinize teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu süreçten el birliğiyle, güç birliğiyle gelecek ve eskiden olduğu gibi sağlıklı günlerimize kavuşacağız.”