ERGİN DURGUN´ UN 7/24 HİZMET KOŞTURMASI
DSYB başkanı bu kez de Saray´ da birlik üyeleriyle buluştu
Tarih: 12.2.2020 20:45:36/ 569okunma / 0yorum

TEKİRDAĞ DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN

SARAY´ DA BİRLİK ÜYELERİ İLE BULUŞTU.

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Mühendisi Tarım Danışmanı ve personelleri ile birlikte Saray İlçesi birlik üyeleri ile ‘üye buluşması´ adı altında 12.02.2020 Çarşamba günü Saray´da bir araya geldi.

Üyeler tarafından toplantıya ciddi bir katılım sağlandı. Toplantıda Birlik Başkanı Ergin Durgun üyelere birliğin genel ve mali durumu hakkında bilgiler verdi.  Birliğin, faaliyet ve hizmetlerini anlatarak değerlendirmelerde bulundu. Birlik ile ilgili gelecekteki hedeflerini açıkladı. Sonrasında üyelere söz verilerek üyelerin istek, talep ve önerileri dinlendi ve kaydedildi. Soru sorarak bilgi edinmek isteyen üyelere cevap verildi. Üyeler ile gelecekte olması istenilen faaliyetler ve hizmetler değerlendirildi.

Toplantıya katılan üyeler toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantıyı düzenlediği için Birlik Başkanı Ergin Durgun´a teşekkür etti.

Birlik Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada; katılım sağlayan üyelere teşekkür ederek, daha önceki yıllarda da yaptığımız gibi İlimizin diğer ilçelerinde de ‘üye buluşması´ adı altında toplantılar düzenleyerek üyelerimizle buluşacağız,  dedi.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ERGİN DURGUN HİZMET KOŞTURMASI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0578
EURO
6.5596