EKREM İMAMOĞLU BEYLİKDÜZÜ´NE VEDA ETTİ
İBB´nin yeni Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylik Pazarı´nda Beylikdüzülü vatandaşlarla buluştu. Aracından iner inmez vatandaşlarca ´´sevgi çemberi´´ne alınan İmamoğlu, yaşanan izdiham nedeniyle yapmayı planladığı pazar ziyaretini gerçekleştiremedi.
Tarih: 7.4.2019 20:51:32/ 691okunma / 0yorum

İmamoğlu´ndan Beylikdüzü´ne pazar tezgahında veda

İmamoğlu´na Beylikdüzü´nde sevgi seli 

 Yüzlerce vatandaşın arasında kalan İmamoğlu, çareyi patates-soğan tezgahına çıkmakta buldu. Kendisine gösterilen yoğun sevgi nedeniyle duygulanan ve konuşmakta zorlanan İmamoğlu, ´´Ben, hepinize teşekkür ediyorum. Burası benim evim. Hakkınızı helal edin. Beni çok duygulandırdınız. Çok teşekkür ederim. Göreceksiniz ben, hizmetimin her anında size layık olacağım´´ dedi. İmamoğlu, pazar yerinden zorlukla ayrılabildi. 

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Pazar günü mesaisine, Beylikdüzü´ndeki Beylik Pazarı´nda başlamak istedi. İmamoğlu´nun araç,ı pazar yerine giriş yaptı anda yüzlerce vatandaş tarafından tam anlamıyla kuşatmaya alındı. ´´Ekrem Başkan´´ sloganıyla karşılanan İmamoğlu, vatandaşlarca ´´sevgi çemberi´´ne alındı. Bu sırada yaşlı bir kadın vatandaş, ´´Çok yaşa oğlum, sağlıklı yaşa´´ diyerek İmamoğlu´nun sırtını sıvazladı. Bazı vatandaşlar, kalabalık arasında kalan İmamoğlu´na çiçek vermeyi başardı. Yaşanan izdiham nedeniyle pazar ziyaretini gerçekleştiremeyen İmamoğlu, çareyi patates-soğan tezgahına çıkmakta buldu.

´´Sevginize layık olacağım´´

´´Türkiye seninle gurur duyuyor´´ sloganıyla tezgaha çıkan İmamoğlu, terini, vatandaşların uzattığı kağıt mendillerle sildi. İmamoğlu, sözlerine, ´´Ben, hepinize teşekkür ediyorum. Burası benim evim. Hakkınızı helal edin. Beni çok duygulandırdınız. Çok teşekkür ederim. Göreceksiniz ben, hizmetimin her anında size layık olacağım´´ şeklinde başladı. Bu sırada kalabalıktan vatandaşlar, İmamoğlu´na, ´´İnşallah Cumhurbaşkanı olursun. Allah yardımcınız olsun, Allah sizi korusun Başkanım´´ diyerek seslerini duyurdu. Bunun üzerine İmamoağlu, ´´Allah, hepimizi korusun. Beni çok duygulandırıyorsunuz, çok teşekkür ediyorum. Sevginize layık olacağım´´ yanıtını verdi. Kendisine gösterilen yoğun sevgi nedeniyle duygulanan ve konuşmakta zorlanan İmamoğlu, ´´Söz veriyorum. İlk Beylikdüzü ile buluşacağım, anlaşıldı.

Birbirimizi çok özledik. Hakkınızı helal edin´´ dedi. Pazar ziyaretini, yaşanan izdiham nedeniyle gerçekleştiremeyen İmamoğlu, alandan zorlukla ayrılabildi.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: EKREM İMAMOĞLU BEYLİKDÜZÜ VEDA ETTİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114