1

Limon ihracatında ön izin şartı kaldırıldı

2

Domates Üretiminde Türkiye Rekoru

3

Süleymanpaşa’da büyük Korona virüs denetimi

4

Çekirdeksiz Sultani Üzüm ihracat yolcusu

5

Koku sorununu Meclise taşıdı

6

 HIZIR GİBİ İŞ ADAMI

7

Konteynerler Yıkanıyor ve Dezenfekte Ediliyor

SON DAKİKA

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği Açıldı

Veteriner Hekim Ergin DURGUN tarafından Malkara ilçesi Hacıevhat Mah. 14 Kasım Cad. No:34/17 (Şekerbank Karşısı) adresinde Durgunlar Danışmanlık & Veteriner kliniği açıldı.

Ergin DURGUN aynı zamanda halen Tekirdağ ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı olarak görev yapmakta ,TARSİM Hayvan Hayat Sigortaları Eksperi ve Balabancık Mahallesinde bulunan işletmesinde büyükbaş hayvancılık faaliyeti yapmaktadır.

Ergin DURGUN ilk olarak 2004 yılında Malkara Balabancık Mahallesinde Klinik faaliyetine başlamış.Yoğun bir çalışma temposu göstermiş Fakat diğer işlerinin yoğunluğu sebebiyle 2014 yılından sonra aktif klinik faaliyetine ara vermişti.

3 Temmuz 2020 Cuma günü, yeni adresinde , yenilenen misyon ve vizyonu ile  hayvancılık sektörüne katkı sağlamak için yeniden faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

   Veteriner Hekim Ergin DURGUN yeni açılan işyeri ile ilgili yaptığı açıklamalarda;

Hayvancılık sektörüne daha fazla  değer katmak istiyorum ,hayvancılıkta verim  kayıplarını ve hayvan kayıplarını engellemek,  verimliliği arttırmak hayvan sayısını arttırmak böylece yetiştiricilerimizin yaptığı işten daha fazla gelir elde etmesini sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak hedefimdir.

Bu bağlamda Rasyon hazırlama ,Hayvan bakım ve  beslenmesi,döl verimi ,et ve süt verimini arttırmaya yönelik çalışmalar  ve alınması gereken önlemler ile ilgili Danışmanlık Hizmetleri sunacağız,Hayvan Sağlığı - Veteriner ilaç Satışı ve Koruyucu Hekimlik Aşı uygulamaları hizmeti sunacağız .

Ayrıca DURGUNLAR DANIŞMANLIK & VETERİNER KLİNİĞİ VETERİNER HEKİM ERGİN DURGUN Markası  ve  VET FULL PREMİKS  ismi ile  daha sonra içeriklerini özelliklerini ve kullanım alanlarını  ayrıntılı bir şekilde paylaşacağım  vitamin mineral maya gibi  katkı maddeleri içeren hayvan beslemede kullanılmak üzere   beş çeşit ürünümüzü hayvancılık sektörümüze  sunmuş bulunmaktayız.Yetiştiricilerimiz kliniğimizden bu ürünleri temin edebilirler.

Bu güne kadar edindiğim bilgi ve tecrübelerimle daha önceleri de olduğu gibi sektöre ciddi katkılar sağlamak için çalışacağım.Yetiştiricilerimiz başta olmak üzere Sektörümüze hizmetlerimiz artarak devam edecektir.

Daha verimli ! Daha Kazançlı ! Hayvancılık Hedefimizle

 Hayırlı olsun.   dedi.

 


Haber Kaynak : Hasan Erge