DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN BURDUR VE ANKARA´DA
Burdur İlinden Ankara´ya geçen Birlik Başkanı Ergin DURGUN Ankara´da ziyaret ve görüşmelerine devam etti
Tarih: 30.4.2019 22:21:44/ 1617okunma / 0yorum

TEKİRDAĞ DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN´DAN BAKANLIK VE MERKEZ BİRLİĞİ ZİYARETLERİ

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin DURGUN ve beraberindeki heyetle 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Burdur ve Ankara şehirlerinde bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulundular.

25 Nisan 2019 tarihinde Burdur ilinde düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Tarım Teknolojileri Fuarı açılışına katılan Ergin DURGUN, fuar sonrası Türkiye DSYMB tarafından düzenlenen Hayvan Besleme ve Rasyon Hazırlama Konulu Eğitim sonunda yapılan sertifika törenine katılım sağladı.

Tekirdağ DSYB Başkanı Ergin DURGUN, Fuar ve programları sebebi ile Burdur ilinde bulunan Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriya ERDURMUŞ, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil ÖZCAN, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personelleri, diğer İl Birlik Başkanları ve Burdur İli Veteriner Hekimler Odası Başkanı ile Hayvancılık sektörü ve Birliklerin faaliyetleri hakkında görüşmelerde bulundu.

Burdur İlinden Ankara´ya geçen Birlik Başkanı Ergin DURGUN Ankara´da ziyaret ve görüşmelerine devam etti. Bu kapsamda;

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı´na yaptığı ziyarette Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Cengiz CEYLAN ve Islah Geliştirme Daire Başkanı Adem Bölükbaşı ile Suni Tohumlama, Islah, Hayvancılık Desteklemeleri ve sektör ile ilgili konularda görüşmelerde bulundu.

Ardından Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi´ne ziyarette bulunarak Başkan Ali EROĞLU, 2. Başkan Muhlis ATAY, Genel Sekreter ve Genel Koordinatör´ ün Dünya veteriner Hekimler Gününü kutladı. Veteriner Hekimlik ve Hayvancılık ile ilgili güncel konularda görüşmelerde bulundu.

Son olarak Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği´ne gerçekleştirdiği ziyaretle görüşmelerini tamamladı.

Tekirdağ DSYB Başkanı Ergin DURGUN, yaptığı açıklamada görüşmelerimiz son derece faydalı geçti ve sektör paydaşlarımız ile güncel değerlendirmeler yapma fırsatı bulduk dedi.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN BURDUR ANKARA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.8564
EURO
6.5172