DEB PARTİSİ´NDEN KURCALI KÖYÜNE ZİYARET
ülkemizin en fakir bölgeleri İskeçe ve Rodop illeri. Ekonomik anlamda azınlığımız çıkmaza girmiş durumda. Bu çıkmaz halkımızı ne yazık ki göçe zorluyor,
Tarih: 27.4.2019 00:25:19/ 389okunma / 0yorum

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve Yönetim  Kurulu Üyeleri 26 Nisan Cuma günü Kurcalı köyüne ziyaret gerçekleştirdi.

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Refika Adem, Metin Hacıosman, Genel Sekreter ve AP Milletvekili adayı Yeşim Hasan, Gençlik Kolları Başkanı Burak Adil, Kadınlar Kolu Başkanı Duygu Mustafa, MYK üyeleri Ali Hüseyin, Elif Mustafa ve AP Milletvekili adayları Abdülkadir Hafız Hoca, Ramadan Molla, Emine Molla Hüseyin ve Sedat Hasan, Kurcalı köyüne ziyarettte bulundular. DEB Partisi erkek yöneticileri ve AP Milletvekili adayları Cuma namazını köy camisinde eda ederken, Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu ve diğer kadın üyeler Kurcalı Azınlık Kadınları Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Dilek Adalı Osman ve yönetimi  ile birlikte sohbet etme imkanı buldu..

Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu yapmış olduğu konuşmada şu ifadeleri kullandı: "Resmi verilere göre ülkemizin en fakir bölgeleri İskeçe ve Rodop illeri. Ekonomik anlamda azınlığımız çıkmaza girmiş durumda. Bu çıkmaz halkımızı ne yazık ki göçe zorluyor, insanlarımız yurtdışına gitmek için adeta sıra bekliyor! Bu durum bizleri fazlasıyla üzmekte, bu ekonomik geri kalmışlığa vurgu yapmak için 26 Mayıs´ta herkesi sandığa davet ediyoruz!"

DEB Partisi olarak, sıcak ve samimi  karşılamalarından dolayı Kurcalı halkına teşekkür ederiz.

DEB Partisi

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: PARTİSİ NDEN KURCALI KÖYÜNE ZİYARET
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654