ÇÖZÜMÜN ADRESİ MUTLU MASA
Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti´nin oluşturduğu Millet İttifakının Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat´tan bir müjde daha; “Mutlu Masa ile çözüm kapınızda”
Tarih: 5.3.2019 22:33:32/ 1451okunma / 0yorum

Vatandaşın tüm taleplerini “Mutlu Masa” çözecek

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti´nin oluşturduğu Millet İttifakının Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat´tan bir müjde daha; “Mutlu Masa ile çözüm kapınızda”

Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, 2019 – 2024 yılları arasında Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi´nde uygulayacağı projeleri açıklamaya “Mutlu Masa” projesi ile devam etti.

MUTLU MASA İLE ANINDA ÇÖZÜM

Türkiye´de sadece bir örneği bulunan Mutlu Masa´ hizmetini Süleymanpaşalılar ile buluşturmak istediğini dile getiren Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat; “Mutlu Masa Türkiye´de tek bir belediyemizde örneği olan, vatandaş memnuniyetini sağlayan bir sistem. Bu sistem de hedef %100 vatandaş memnuniyeti. 7/24 çağrı merkezi, gezici ekipler, sosyal medya, web ve basın birimleriyle Süleymanpaşalıların istek, öneri ve şikayetleri tek masadan alınacak. Talep alt birimler tarafından alınır alınmaz Mutlu Masa Koordinasyon Merkezi´ne iletilecek. Vatandaşa anında hizmet imkanı sunulacak.” dedi.

SADECE BELEDİYE DEĞİL DİĞER KURUM HİZMETLERİ DE MUTLU MASA İLE ÇÖZÜM BULACAK

Mutlu Masa ile tüm belediyecilik işlemlerini oldukça çabuk ve vatandaşların istediği gibi halledileceğinin altını çizen Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, Mutlu Masa´ya ek olarak vatandaşların belediye dışındaki diğer tüm işlemlerinin takip edileceği bir sistemi de faaliyete geçireceğini müjdeledi.

“KURUMLARIN ‘BİZ İLGİLENMİYORUZ´ DEDİĞİ HİZMETLERE DE EL ATACAĞIZ”

Eşkinat; “Biz Mutlu Masa ile belediyecilik ile ilgili sorunlarının hepsini çözüp vatandaşlarımızın taleplerini alacağız. Mutlu Masa´ya bir ilave daha koyacağız. Hatta birçok kurumun ‘Bizim sorumluluk alanımızda değil; biz ilgilenmiyoruz´ dediği hizmetlere de el atacağız. Vatandaş memnuniyetini sağlayacak bizim dışımızdaki kurumlarda da vatandaşın işlemlerini takip edecek bir ekip ile çalışmalarımıza başlayacağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ÇÖZÜMÜN ADRESİ MUTLU MASA
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.7712
EURO
6.4158