1

Kadir Albayrak Şarköy' de Ortak Basın Toplantısı Düzenledi

2

Dezenfeksiyon çalışmaları hız kesmiyor

3

Asyaport Bulgaristan' a Transit Yük Gönderdi

4

Kalorifer Kazanlarına Sıkı Denetim

5

Enez Kaplan' dan Sert Çıkış

6

Sinema Salonları 1 Nisan' a Kadar Kapalı

7

Belediye personeline afet eğitimi verildi

SON YÜKLENENLER

COVİD-19 VİDEO KONFERANS YAPTIRIYOR

AK Parti Tekirdağ Milletvekillerinden Video Konferanslı Toplantı

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı´nın video konferans yöntemiyle önceki gün gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu Toplantısına Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül de katıldı. Toplantıda Süleymanpaşa´da kamu kurumlarının Covid-19´a yönelik çalışmaları ve buna bağlı olarak vatandaşların şikâyet ve talepleri değerlendirildi.

Türkiye´de ilk Covid-19 vakasının görüldüğü 11 Mart´ın ardından okulların kapanmasıyla eş zamanlı olarak yönetim kurulu toplantılarını aksatmaksızın video konferans yöntemiyle gerçekleştiren Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, önceki gün Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül´ün de katıldığı yönetim kurulu toplantısında Süleymanpaşa´da Covid-19´a yönelik çalışmaları ele aldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, kent genelinde kamu kurumlarının Covid-19´a yönelik önleyici müdahalelerini aktararak, sahada iş gücünü sürdüren esnaf ve çiftçilerimizin karşılaştıkları sorunlara karşı kurum müdürlükleriyle iletişime geçerek üretilen çözümleri, Covid-19 nedeniyle dışarı çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında gerçekleştirilen faaliyetleri ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik yardımları içeren bilgiler verdi.

Toplantıya katılan Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, Covid-19´a yönelik hükümetin attığı adımları, iş dünyasına yaptığı destekleri, gerçekleştirdiği sosyal yardımları, pandemi ile görevli sağlık personelinin faaliyetlerini ve hükümetin pandemiyi önleyici adımlarını aktardı. Milletvekilleri ayrıca Meclis´ten geçen İnfaz Yasası´nın içeriğini ve oylanma sürecini anlatarak YÖK Kanunu´nda değişiklikler öngören yasa teklifi hakkında da bilgiler verdiler.

Video konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantının sonunda Süleymanpaşa Yönetim Kurulu Üyeleri sahada karşılaştıkları problemleri ve vatandaşlarımızın talep ve görüşlerini içeren bilgileri İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve milletvekilleriyle paylaştılar.